- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1911 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1911 Culés
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89
Co jest z Wami?! Jesteście w wieku 70+, jesteście otyli, macie choroby serca, jesteście alkoholikami?
Bo nie rozumiem, stopień narzekania po paru dniach ciepła w lato juz sięgnął zenitu. Wiecie w lato... (powinno byc 15 a w zimę- 300)
Albo do lekarza albo do lekarza (tego od głowy)
8
@DiSBlaDE "Jesteście w wieku 70+, jesteście otyli, macie choroby serca, jesteście alkoholikami?"
Tak.
1
@DiSBlaDE naturalny cykl zycia jest taki, ze jedni marudzą na przymrozki
a drudzy na ciepło
0
@macio_944:( przykro mi :(
1
@DiSBlaDE gorąco jest najlepsze
1
@DiSBlaDE Boli Cię te narzekanie?
5
@DiSBlaDE Wypraszam sobie, ja jestem tylko alkoholikiem
1
@marcin62 to ja jestem po srodku..żadne mrozy ani upały mi nie przeszkadzają. Nie zrzedze o kurde drugi dzien -9 albo drugi tydzien -17 po to jest zima. Ale uwielbiam lato ma być plus 36 to niech będzie.
0
@DiSBlaDE Mam migrenowe bóle głowy i w takie temperatury mam częstsze napady bólów kończące się często wymiotami. A pójście do lekarza niewiele mi daje. Pozdrawiam
0
@DiSBlaDE Jeszcze jak.
1
@Kgorecki2500 Z otyłością, chorobami serca i wiekiem +70 jest jeszcze fajniej, polecam!
2
@Kgorecki2500 no i to mi sie podoba. Jeden szczerze.
1
@FcPortoFan1999 boli mnie mały palec drugi od lewej w lewej stopie.
1
@DiSBlaDE 70 lat nie mam reszta się zgadza
0
To wszystko masz? Nie udawaj greka teraz. Takim ludziom współczuję. Ale nie młodym i zdrowy. Którzy siedzą na dupie i narzekają na dwa dni ciepła siedząc na dupie.
2
@DiSBlaDE Ja staram się systematycznie uprawiać jakąś aktywność fizyczną, więc nie przeraża mnie fakt, że ciało się poci. Tym bardziej, że później wchodzę do mieszkania w którym są opuszczone wszystkie rolety, biorę orzeźwiający prysznic, kulka bloker pod paszkę, stuknę zimnego shota wody z cytryną i w pełni zregenerowany mogę ruszać dalej w miasto załatwiać sprawy ;D
0
@PIWOSZ89to do lekarza...
1
@MesQueUnClub_87 kurna uważaj jesteś wybrykiem natury...
1
@DiSBlaDE Dziękuję, w dzisiejszych czasach odbieram to jako komplement patrząc na tych "normalnych" ;)
1
@MesQueUnClub_87 pozdrawiam :)
0
@DiSBlaDE Mordo. Męczy mnie ta pogoda niesamowicie. Ale to co pisałem - 35 stopni to już jest hardcore