- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1912 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
161
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1912 Culés
3
Polki już tak nienawidzą dzieci i rodzicielstwa, że hejtują za odsłonięty brzuch ciążowy
4
@TR3YWAY a co najlepsze, jak chodzą z ulanymi brzuchami na wierzchu to jest body positive.
0
@TR3YWAY Ahh te spłycanie, a zapewne krytykują to stare baby i tyle, bo na Facebooku np najczęściej krytykują osoby plus 60 za takie rzeczy.
No ale wiadomo, musisz już generalizować i przypiąć łatkę polkom
Wcale się nie dziwię, że jesteś sam.
0
@July_6_BcN Jesteś kobietą i gadasz takie kocopoly? Zapewne to krytykują już osoby po 60, bo nigdy w życiu nie widziałem aby kobiety jakoś to specjalnie krytykowaly ogólnie w życiu, a jak już to właśnie z tej grupy wiekowej.
0
@Karol145 a kobieta po 60 to już nie kobieta? Taka pani doświadczona życiowo powinna mieć właśnie większą empatię, a jest znieczulica.
1
@Karol145 Sprawdź sobie statystyki odnośnie tego ile młodych kobiet w tym kraju chce, a ile nie chce mieć dzieci a potem wróć i napisz, czy coś spłycam.
1
@Karol145 A tutaj sie z Toba zgodze. Przeciez jeszcze niedawno bylo sporo sesji zdjeciowych w jakichs kobiecych czasopismach, gdzie kobieta w ciazy (celebrytka) z odslonietym pokaznym brzuchem miala przeprowadzane sesje fotograficzne. No chyba, ze sie cos zmienilo od tego czasu. Tutaj szczerze nie wiem.
0
@July_6_BcN Tak, oczywiście że kobieta, tylko ich światopogląd zatrzymał się gdzieś w czasach prlu i nie nadążają za zmianami.
Ja krytykuje to, że to generalizujecie.
0
@TR3YWAY A ja się kuźwa nie dziwię czemu, bo raz, że państwo w ogóle nie pomaga w kwestii pomocy socjalnej, po drugie życie samemu jest drogie, a co dopiero z dzieckiem, po trzecie no u nas dalej jest bardziej ta odpowiedzialność na dzieci przenoszona do kobiet niż do mężczyzn, do tego w Polsce dalej istnieje coś takiego gdzie idąc na urlop macierzyński i wrócąc po nim możesz nie mieć miejsca pracy, no i kobiety też chcą mieć jakieś kariery i ja to całkowicie rozumiem.
Ty człowieku się zastanów dlaczego nie chcą mieć dzieci i wtedy dyskutuj, albo bądź w związku, wtedy pogadamy.
0
@Cochise No nic się nie zmieniło, ale internet to takie narzędzie gdzie wychodzą najgorsze cechy ludzkie pod postacią anonimowości oraz bezkarnosci (a szkoda).
1
@TR3YWAY ja dodam trochę odbiegając od tematu, ale po części związane z ciążą/dziećmi.
Jest spory płacz o ten niż, ale nikt z tym nic nie robi, a nawet bym powiedział, że się robi nie mało, żeby zniechęcić do potomstwa.
Już pomijam fakt, że teraz się co druga para rozwodzi, to później znaleźć sobie partnera, jak się ma dziecko, nie jest łatwą sztuką.
Ale ostatnio mnie mocno zirytował fakt, że pracodawcy też niechętnie przyjmują do pracy ludzi z małymi dziećmi. Z jednej strony im się nie dziwię, no ale z drugiej, to jak żyć i rodzić dzieci?
W pracy(starostwo powiatowe) mojej szwagierki, naczelnik wydziału, kadrowa, robili konkurs na jakieś stanowisko, mieli kandydatów, a potem pytali pracowników już zatrudnionych co wiedzą o poszczególnych kandydatach. No i tak drogą pantoflową odrzucili jedna młodą dziewczynę, bo miała małe dziecko.
0
@Karol145 Nie muszę się zastanawiać, bo wiem dlaczego nie chcą mieć dzieci.
Żyję dłużej na tym świecie od Ciebie.
Nie jestem w związku, bo nie chcę w nim być.
I tak mam większe doświadczenia w związku z dorosłą kobietą, niż Ci się wydaje.
Mówisz, że ja coś spłycam, a Ty robisz dokładnie to samo, nie mając o tym pojęcia.
0
@TR3YWAY A gówno wiesz na temat tego dlaczego kobiety nie chcą mieć dzieci i jeszcze generalizujesz, bo przede wszystkim kwestie ekonomiczne i społeczne mają na to wpływ, a nie to co napisałeś u góry.
Poza tym lepiej faktycznie chcieć być rodzicem niż być nim na siłę, z pożytkiem dla społeczeństwa, no ale tego też nie wiesz zapewne.
Wiesz, od twojego myślenia nie można się za wiele spodziewać, ale nie będę patrzyć obojętnie jak ktoś generalizuje kobiety.
0
@mrboom Witaj w kapitalizmie gdzie istotna cecha jest to czy pracownik będzie dostępny 24/7 dla swojego przełożonego.
Państwo nic nie robi w kwestii polityki prorodzinnej.
0
@Karol145 Dorośniesz Karolku, to zrozumiesz pewne rzeczy. Na razie nie masz pojęcia o życiu. Ale spokojnie, życie zweryfikuje, nabierzesz doświadczenia i wtedy pojmiesz pewnie kwestie.
0
@TR3YWAY Nie będzie mi singiel który nie umie zbudować trwałego związku i który uznaje związek 16 latki z 23 latkiem za normalne tłumaczyć nic o pojmowaniu świata i jeszcze taki co najeżdża na kobiety.
Idź hantle podnoś najlepiej.
0
@Karol145 Mimo wszystko wierzę, że dorośniesz.
0
@TR3YWAY No u ciebie to niemożliwe.