La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 860 Culés

9

Coz póki co Cyberpunk nawet git.

Musialem pójsc na kompromis bo gram na slim wiec nie wycisne maxa z grafiki ale nie zalezy mi w sumie az tak bardzo.

Na razie lekko przytłoczony jestem mnogoscia rzeczy. Dopiero odebrałem Dying night.

Ps Gram Nomada.

@macio_944 @Jakchcesz @AssisMoreira @clyde @marcin62 @Zoker @norbi77 @Kgorecki2500 @tomek8756 @lithotripter

2

@Sulimo Po 1. bardzo dobry wybór kariery
Po 2. Ta gra ma jedną wadę - jest znacznie za krótka

1

@Sulimo ulepszaj sobie ten dying night, jedna z najlepszych broni w grze.

3

@Sulimo Zazdroszczę ci, że dopiero teraz zaczynasz zabawę z Cyberpunkiem 2077. Ja po dwóch platynkach + dodatek Widmo Wolności świetnie się bawiłem. Aha, co to za giera, rany boskie!

1

@Sulimo
Najlepszą bronią będzie, rewolwer Johnny'ego :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?