La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 943 Culés

0

W sumie tak czysto hipotetycznie jeśli Messi by wygrał Mundial jako lider bijąc kolejne rekordy i zostając najlepszym graczem mistrzostw czy wygrałby Złotą Piłkę? Teoretycznie już lata temu Ronaldo Fenomeno wygrał „prawie” za sam Mundial, ale wtedy mam wrażenie przed erą social mediów zawodnicy byli mniej „śledzeni” co występ i bardziej liczyła się ogólne odczucia oraz te „momenty” plus nigdy jeszcze nie wygrał zawodnik, który nie grał w Europie. Z drugiej strony byłby to tak mocny statement, że przy marce Messiego i braku takiego jednoznacznego kandydata wcale by mnie to nie zdziwiło.

3

@ViscaelBarca2007 Wygrałby wtedy Złotą Piłkę.

2

@ViscaelBarca2007 przecież tu wiele osób pisze że Argentyna nie obroni

0

@Nazio_87 narazie sobie rozważamy tylko, a co będzie to czas pokaże :D

2

@ViscaelBarca2007 uważam że jeżeli Argentyna wygra ten mundial to jest realna szansa na kolejną złotą piłkę dla Messiego. Po sezonie klubowym nie ma wyraźnego lidera i to mistrzostwa świata miały wyłonić kto zostanie liderem do wygrania złotej piłki. A jeżeli Argentyna ma wygrać turniej to Leo skończy ten turniej z ponad 10golami bo na chwilę obecną nikt inny nie strzela, więc byłyby poważne podstawy do złotej piłki bo chyba tylko ten Francuz co strzelił 13goli na 1 turnieju przebił granice 10 na jednej imprezie

2

@KierownikLucas "bo chyba tylko ten Francuz co strzelił 13goli na 1 turnieju przebił granice 10 na jednej imprezie"

Nope. Kocsis 11 bramek w 1954 roku i Gerd Muller 10 bramek w 1970 roku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?