La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

6

Na Kanale Sportowym właśnie gadają z gościem, który na mundial przyszedł z buta z Argentyny. XD 4 miesiące szedł + łapał stopa, łącznie 15 tysięcy km ​- ​​Alejo Ciganotto jak ktoś chce sobie sprawdzić.

4

@heniusss kto bezrobotnemu zabroni

2

@Rifek Podziwiam takich ludzi, ogółem to mówi że gdzie nie był to niebezpiecznie a szedł przez 14 krajów. XD

0

@heniusss Ja ich nie podziwiam. mają wywalone - brak roboty i kasy albo dużo kasy, brak rodziny albo wywalone na rodzinę i niebezpieczeństwa. Biorą ten kij i idą sobie w drogę. Co tu podziwiać?

1

@heniusss No same miejsca, cała Ameryka Południowa, Meksyk, USA...

1

@heniusss Ale by jajca były,jakby go do USA nie wpuścili....

1

@heniusss ciekawe jak przez Paname / Kolumbie - ciekawe czy przez Darien

2

@Rifek Z tego co mówił to pieniądze na podróż miał odłożone, po dotarciu na miejsce zaczynało ich brakować ale przez zainteresowanie ludzi - 100k + obserwujących dostał bilet od jakiegoś kasyna, a drugi bilet od obserwującego z USA i sytuacja mu się wyprostowała. W drugą stronę pewnie wróci samolotem

Właśnie to, że żyją swoim życiem i nie patrzą na to, czy to się komuś podoba. Jest dorosłym człowiekiem, miał marzenie i je spełnił.
@Lucerfi Jak się tak przemyśli to weź przebij się przez Kolumbie, Boliwie, Peru i inne xD
@maroon Zakładam, że miał to wcześniej ogarnięte i nie szedł w ciemno
@mekston Tego nie wiem, pewnie na Instagramie idzie sprawdzić jak to poszło

1

@heniusss mogl przeplynac przez kanal panamski, ale tamten element jest niebezpieczny

1

@heniusss Niby tak,ale ostatnio pajace z USA coś zmienili w wizach chyba dla Irlandii i kibice musieli nowe wyrabiać. To wątpię aby w takiej podróży mógł to ogarnąć,gdyby go to spotkało. Nie mówiąc o tym, że tam to zawsze jest decyzja urzędnika czy kogoś wpuszcza czy nie.

2

@mekston Patrząc po zdjęciach na profilu to był i w Kolumbii i w Panamie i łodziami się przeprawiał w niektórych miejscach
https://www.instagram.com/p/DY3FaYoEdJj/?img_index=1

@maroon Słyszałem właśnie, że dużo problemów było z wizami i to nawet w przypadku osób, co miały od dawna rezerwacje porobione w hotelach itd Może po prostu miał szczęście

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?