La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

30

A mnie nie. CR wielokrotnie był prowokujący, jego ego było i jest rozmiarów d*py @jowita, mówił jedno, a potem jak już to nie pasowało do rzeczywistości, to mówił zupełnie odwrotne rzeczy i jeszcze te jego schizofreniczne zachowania na boisku i żebranie o bramki zamiast cieszenia się z goli kolegów (słynna sytuacja jak pokazywał schodząc do szatni, że to on zdobył bramkę czubkiem włosa, a nie kolega z drużyny).

Mam nadzieje, że do końca karier tych dwóch Panów Messi będzie go upokarzał jak najmocniej. Bo i Messi na to zasługuje... i CR.


2

@macio_944 pozwolisz na to @Popitek12 ?

5

@macio_944 patrz @Popitek12 Popsiak sa jeszcze tacy co mowio ze to nie byla bramka Christophera

A sam Cr7 zadzwonil do Piersa Morgana i mówil mu ze dotknąl

Nawet mi Ciebie nie żal

@Lanosss @PatrychoO

3

@macio_944 niech go już tak upokarza do końca kariery, to byłoby piękne. Jeszcze niech strzeli samobója z Uzbekistanem - to byłoby coś

2

@EzioAuditoreDF Nie no, myślę, że CR w końcu coś strzeli na tym mundialu, może nawet parę bramek. Ale oby Leo się nie zatrzymywał, choć wiadomo - on nie musi nic :)

2

@macio_944 z Uzbekami pewnie 1/2 gole siada

To jednak rywal zdecydowanie najslabszy w grupie i taki lowest tier na turnieju

2

@mekston oglądają tv i potem wypisują takie rzeczy. Wyłącz TV, włącz myślenie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?