La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

9

Prawda ;-)



@macio_944 @blakkudium @Messibestplayerintheworld @Sysia11

8

@Lionel_Messi10 To Alvareza wina że podpisał kontrakt do 2050 z zespołem który nie wygrywa pucharów

1

@Encore No i co z tego, będzie trzeba to nie stawi sie na presezon i mogą go w cztery litery pocałować.

2

@Lionel_Messi10 To po co są kontrakty w piłce nożnej?

2

@Lionel_Messi10 Już Kane się stawiał w ten sposób w bodajże 2021, kiedy chciał wymusić transfer do City. Skończyło się tym, że dostał karę finansową i został w totkach jeszcze przez 2 lata, a ten stary beton z Atleti może zachować się tak jak Levy.

1

@Encore Jedynie co nie potrzebnie zrobil to dal wpisac sobie tak wysoką klauzulę, mógł wpisać 120mln i by bylo po temacie juz dawno.

@Hindus i koniec koncow odszedl z Totkow, Dembele tez tak zrobil i skończył w Barcy.

0

@Lionel_Messi10 No 2 lata później sprzedali go do innej ligi. Nie ma co porównywać BVB, bo to kompletnie inny klub z normalnym właścicielem. Na plus to z pewnością fakt, że obaj Simeone i Alemany są otwarci na jego sprzedaż, ale to nie oni rządzą tylko ten dziad z demencją.

1

@Hindus No zobaczymy co z tego wyjdzie, ja czuje ze dołączy do nas.

Za duzo juz poszlo w eter plus Julian sie wypowiedział.

0

@Lionel_Messi10 troche mnie skręca z żenady jak czytam o niewolnictwie w kontekście piłkarzy, ktorzy sami sie wpychają na dlugie KONTRAKTY, inkasujac przy okazji potężne pieniadze


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?