La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1423 Culés

6

Skoro marzeniem Alvareza naprawdę jest Barcelona to nie rozumiem dlaczego 2 lata temu podpisal taki kontrakt z Atleti.
Juz wtedy powinien pomyśleć o spelnieniu marzenia i podpisać kontrakt z sensowną klauzulą, bo teraz niestety jest jak jest.

Atleti będzie sie bronić z całych sił żeby tylko ten transfer nie doszedł do skutku

No i szkoda, że my wtedy kupiliśmy Olmo za niewiele mniejsze pieniądze, może już wtedy Julian był do wzięcia

0

@LukaszFan nie będzie się bronić z całych sił. Będzie nieugięte w kwocie transferu i wyjdą na frajera wtedy, jeśli zaakceptują mniej niż 150 mln.

1

@LukaszFan
nie będzie się bronić bo kibice Atletico już go nie lubią 120-130 mln i sądzę że przejdzie

1

@VegetaPolska
nie do końca to oni mają teraz problem bo mają zawodnika co publicznie mówi że nie chce u nich grać 120-130 mln i to się zakończy

0

@LukaszFan A co mają do obrony jak w kadrze jest zawodnik który publicznie ci deklaruje niechęć do gry w klubie ? Nikt nie chce takich w kadrze, Alvares musi odejść za te 120 mln z pocałowaniem ręki

0

@LukaszFan 2 lata temu mieliśmy Lewego w top formie .

0

@ShawnC Z top formą to bym nie przesadzał, to było przed Flickiem jeszcze, a drugi sezon u Xaviego nie był rewelacyjny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?