La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1411 Culés

1

Myślałam,że Austria to chłopaki do bicia a oni nawet z topka dają radę (wygrana z Holandią,Turcja) duży postęp zrobili. Ja zatrzymałam się na 4 latach wstecz jak chodzi o ich zespół.



Trzeba liczyć na Barco od pierwszej i w pucharowej żeby Argentyna grała w końcu w 11 a nie 10 bo z całym szacunkiem ale Thiago nie zasługuje na pierwszy skład.

@Lionel_Messi10 @mekston

0

@Sysia11 nie no ale Holandia i Turcja to nie żadna topka xd

0

@Sysia11 Mają fachowca na ławce.

0

@Sysia11
Turcja jaka z nich topka pokazuja na tych mistrzostwach xD

2

@Frimpong @ShawnC @Czajka90 Turcja to nie topka (źle ujęłam) grali wcześniej bardzo dobrze.
Ja myślałam,że Austria to poziom Polski,Ukrainy czy Czech. (O to mi chodziło)
A sprawdzałam ich spotkania i oni od dawna są solidni wygrana wysoka z Norwegią. Wygrana z Holandią czy przegrali tylko jeden do zera z Francją.
Po prostu myślałam,że to słaba reprezentacja.

2

@Sysia11 poczekajmy co wyjdzie w grupie H - dobrze byloby uniknac Hiszpanii / Urugwaju - jest na to szansa ale lets see

2

@mekston Ursusy są tak chimeryczne,że niestety mogą każdego wyeliminować.
Ale oby nie.

2

@Sysia11 to byłby też bardzo ostry mecz i bardzo wyrównany

Na 1/16 wolałbym Arabię albo Capo

1

@Sysia11 Almada akurat wczoraj zagrał bardzo dobrze, akcje bramkową Leo to on przeprowadził.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?