La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1810 Culés

22

Kariera reprezentacyjna Leo Messiego pokazuje, że... nigdy nie jest za późno na sukces z kadrą. Nawet jeśli dostałeś kilka razy na łeb. Przegrany finał Mistrzostw Świata, trzykrotnie przegrany finał Copa América. Rezygnowanie z gry w reprezentacji, a mimo to...

W wieku 34 lat, czyli w dość zaawansowanym wieku, jak na piłkarza reprezentacyjnego zdobywasz swoje pierwsze w dorosłej kadrze narodowej. Rok później wygrywasz Mundial, Finalissima, potem bronisz tytułu Copa América.

Aktualnie masz 39 lat. Jesteś najlepszym strzelcem w historii Mundialu. Jesteś najlepszym strzelcem w obecnej edycji Mistrzostw Świata. Historycznie jesteś drugim najlepszym asystentem na MŚ. Grasz 6 Mundial, masz najwięcej rozegranych spotkań i najwięcej zwycięstw.

6

@Danny Gaucho uważaj, cristiano penaldo może przeczytać ten wpis

5

@Danny Gaucho i pomyśleć ile byśmy stracili my i cały futbol gdyby Messi faktycznie odpuścił reprezentację. Warto walczyć do końca !;)

1

@Danny Gaucho
a ile ma tych asyst i kto ma więcej? bo gdzie słyszałem że ma najwięcej?

i te mecze i zwycięstwa

1

@Danny Gaucho W których latach przegrał Copa America?

5

@Danny Gaucho Zobacz ile on lat czekał na normalność w reprezentacji. Staruch Pekerman miał diament na ławce, a go ignorował. Powołanie Maradony na trenera to farsa. Potem Sabella ponownie poskładałby szanse Argentyny, gdyby Leo nie wyciągnął jej za uszy w fazie grupowej. Okropnie grali wtedy. Na MŚ 2018 o mało nie pojechali, taka była zapaść, a Sampaoli wcale sytuacji nie poprawił.

4 mundiale w niedogodnych okolicznościach, z cykami w federacji. To, że Messi się nie zniechęcił, to chwała mu za cierpliwość.

Porównaj karierę Mbappe w repce. Od pierwszego występu ma naszpikowaną gwiazdami reprezentację, prowadzona niemal jak klub, stabilnie przez tego samego trenera. Nieporównywalne warunki prowadzenia kariery reprezentacyjnej.

0

@Danny Gaucho Ma 8 asyst, a kto ma więcej? Bo czytałem, że jak będzie miał jedną asystę to będzie samodzielnym liderem, pozdrawiam ;)

5

@Barcanajlepszyteam 2007, 2015, 2016.

Z rozpędu dodałem mu jeden finał za dużo ^ ^.

@lucca87 @Ramaj77 Fritz Walter ma 9 asyst. W 100% legit.

2

@Danny Gaucho jestem ciekaw tylko, czy Messi by tak długo nas cieszył swoją grą gdyby wygrał Mundial już w 2014. Szczerze to tak głodnego bramek Messiego dawno nie widziałem, od paru lat dało się wyczuć że strzelił jedną, dwie i jakby odpuszczał i oddawał piłki innym, a tutaj kompletnie inaczej. Idzie jak wściekły, jakby dopiero zaczynał zabawę z footballem.

Ciesze się, że jemu jest ciągle mało i daje tyle radości kibicom.

3

@heniusss albo gdyby wygrał, to jednak mniejsza presja, choc po prawdzie w 2018 ta kadra ARG wyglądała tak słabo, że oni i tak lecieliby szybko z turnieju

I nawet jeszcze lepszy Messi by niewiele zrobił, a w 2018 te 3 G/A też dorzucił do dorobku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?