La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1411 Culés

0

Dembele wymuszał, Kutinjo wymuszał i wiecie jak to się skończyło. Pięknie przepalona kapucha za Neya. Teraz pusta kasa, 80 wydane na gościa który może odpali i jeszcze 150 na gościa który tak naprawdę jeszcze nie udowodnił że jest crackiem.

4

@SeWo77 jak Barca wyda 200 milionów na dwóch średniaków to tylko utwierdzi mnie w przekonaniu że jak tylko Barca ma odrobinę środków to zawsze niepotrzebnie wydajemy.

0

@SeWo77 Raphinia przyszedł za niedużo mniejsze pieniądze od Gordona, u Xaviego kopał się po czole i prawie każdy z tej strony chciał go sprzedać. Wstrzymaj się z oceną Gordona minimum przez pół roku.

0

@Majczel97 nie oceniam

0

@Majczel97 z drugiej strony pamiętasz anglika, który w ciągu ostatnich 20 lat zawojował La Liga? Według mnie powinniśmy szukać zawodników w Belgii, Holandii jeżeli chcemy kogoś kupić w miarę budżetowo, a nie w BPL

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?