La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 771 Culés

3

130 mln za Alvareza... Nie rozumiem tego, chcąc wydać taką kasę powinniśmy się bić o Haalanda a nie chłopaka który nigdy w karierze nie strzelił 20 bramek w sezonie ligowym...

2

@Rhaan on ogólnie nawet jak nie strzela to jakoś nie przekonuje xd

0

@Rhaan tyle to chyba jedna z dwóch rat za Haalanda

0

@BORO_12 Nie wiem czy by 2 raty pomogły jak on ma kontakt chyba jeszcze z 8 lat. No chyba że City dostanie karę punktową. Brat co śledzi PL mówił że coś gdzieś gadali o -50 punktach ale nie wierzę żeby to była prawda (na internecie to jest masa bzdur a -50 to już lepiej degradacja od strzała).

0

@Kazragore te kary dla City się już ciągna parę lat i nic z tego nie wynika

0

@BORO_12 no póki co to City sprzedaje piłkarzy w rozsądnych kwotach. Alvareza kiedy był na topie sprzedali za 75mln, Atletico po 2 słabych sezonach chce 2x tyle. Patologia.

0

@Rhaan taki rynek, Woltemade poszedł za prawie 100mln a Isak za 150mln co pompuje ceny 9tek których jest na rynku bardzo mało

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?