- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 793 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 793 Culés
19
Dopiero co żeśmy się wydostali (jeszcze nie do końca) po przepłaconych transferach typu Coutinho czy Dembele, gwarancjach, kombinowaniach żeby w ogóle zarejestrować kogoś, by znów władować się w transfer gościa który jest wart max połowę tego co ATM żąda. Czemu nas zarząd nie uczy się na błędach...
1
@clyde powinniśmy na rok zatrzymać Lewego który nie dałby mniej niż Julek i ponownie przejrzeć rynek za rok.
0
@clyde nie mamy napastnika, nie ma na rynku lepszych opcji, za haalanda to 2x tyle więc nie dla nas, coś jeszcze?
1
@Transu96 Lewandowski chociażby :)
11
@Transu96 To lepiej poszukać nieoczywistych dziewiątek i wzmocnić obronę, niż bulić chore pieniądze na Alvareza
6
@Transu96 ta, to kupmy za 150 milionów typa który ma mniej goli na minutę niż Lewandowski, który ma sto lat, jest rzekomo drewniany i dzielił się minutami z Ferranem. XD doskonały napastnik ten Argentyńczyk, taki nie za skuteczny
1
@clyde Czyli idealny na rotację z Ferranem.
2
@clyde To czy Alvarez jest wart 150mln będzie można ocenić po sezonie gdy dołączy do Barcy
Jego liczby nie porażają w Atleti ale jednak Barca gra dużo bardziej ofensywnie a w samej lidze mieliśmy 30 bramek więcej strzelonych więc łatwiej byłoby mu błyszczeć na Camp Nou
Kolejna sprawa że teoretycznie Alvarez nie musiałby pomagać w rozgrywaniu piłki a przynajmniej nie robić tego tak notorycznie jak w Atleti
Natomiast jeśli o mnie chodzi to też wolałbym inny profil zawodnika na 9
1
@Luciano99 Myślę dokładnie tak samo. Wolałbym nawet grać Ferranem i kupić nawet jakiegoś Muriqiego żeby grali na zmianę, a za rok myśleć o napastniku zamiast bulić 120 mln za Julka.
0
@clyde Czego nie rozumiesz, 20 mln za każdą ligowa bramkę :D
0
@Cyzix 150 mln na transfer typu "może będzie błyszczał" to tak jakbyś kupił auto z salonu i mówił, że może będzie jeździć
0
@Luciano99 chore pieniądze to poszły na kleszcza z Anglii bo dużo biega, a Alvarez już się sprawdził u Guardioli na wielu pozycjach więc epizod w autobusiarskim atletico mnie mało interere
0
@Luciano99 i tak se teraz jeszcze patrzę na cyfry z tego sezonu
LM - 10 goli 4 asysty w 15 meczach
Liga - 8 goli 4 asysty w 23 meczach
Puchar króla - 2 gole 1 asysta w 4 meczach
Takich liczb w LM to ani Suarez ani Neymar nie robili, a właśnie na tych rozgrywkach mi zależy najbardziej ;)
0
@Cyzix Nie bo my go kupujemy teraz nie za rok, co to w ogóle za logika???
Wyceniamy go na podstawie umiejętności potencjału i tego jak to pokazuje na murawie a nie wróżb jak skończy sezon w Barcy.