La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 729 Culés

7

Nsame przeszedł pozytywnie testy w Pogoni Szczecin. Dziś ma podpisać kontrakt.

Legia nie ma pieniędzy na transfery i dopóki nie sprzeda dwóch z tej trójki - Rajovic, Urbański, Biczachczjan to nie są w stanie zrobić żadnego transferu więcej. Urbańskiego i Rajovica zaproponowali Widzewowi. Łodzianie odmówili.

Cześć Oski @FcPortoFan1999

@michal26 @Arkon @Bernard777 @zgiru @ferdas_rawa @Marusek @Ojciec5tkidzieci @Adran360

Zapisz to @mekston

2

@Safrani Transfery z Warszawy, źle mi się kojarzą.

2

@Marusek Szczęsny, Michalski i teraz Kapuadi też?

2

@Safrani Nie, ale niestety pamiętam Dziekanowskiego.

2

@Marusek też pamiętam jak mu powietrze nie pasowało.

1

@Safrani A Rajovic wraz został.Cześć Oski.

1

@FcPortoFan1999 jak oni chcą za niego grubo ponad dwa miliony euro, to kto go kupi?

1

@Safrani Jakiś nieświadomy zagraniczny klub tylko wchodzi w grę.Zakładam jednak że ciężko o taki nieświadomy klub.

1

@FcPortoFan1999 raczej bardzo ciężko

1

@Safrani Może jakiś Żalgiris Wilno by się skusił.

1

@FcPortoFan1999 Ich raczej nie stać

1

@Safrani Szkoda odejścia Nsame, ale tak jak pisałem to wina Bobicia, bo chyba każdy chciałby odejścia Colaka, a nie Nsame.

1

@Arkon może każdy oprócz Colaka?

1

@Safrani 2 miliony to może dla Litwinów nie byłaby jakaś zapora nie do przejścia.Oczywiście w tamtych warunkach to byłby drogi transfer.

0

@Marusek a mi bardzo dobrze :) ale jednak te nazwiska nie pasuja do Wudzewa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?