- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 688 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 688 Culés
0
Dzisiaj trochę chłodniej w biurze
https://ibb.co/1JBbYHcw
0
@pt9 w Gdańsku taka lampa?
0
@pt9 kurtkę chyba musisz ubrać (: XD
1
@Kidd lampa + biuro bez klimy, bez otwierania okien i na południowa stronę.
0
@pt9 Jak i w stosunkach polsko-ukraińskich.
1
@pt9 ups, no to ciepło :Dale pocieszę Cię, w piątek będzie cieplej
0
@pt9 Nie macie w biurze klimatyzacji czy uległa uszkodzeniu?
0
@MesQueUnClub_87 Nie mamy, koszt to ok 200k na całość a budynek jest wynajmowany. Dla średniej firmy to spory wydatek wbrew temu co ludzie myślą o prywaciarzach. (Choć ja cały czas cisnę szefa o to)
0
@pt9 To jaką powierzchnię ma to biuro, że taki koszt poprowadzenia tuneli? Poza tym zawsze można kupić 10 klimatyzacji ściennych za 30 tysięcy. Rozwiesić na kilku ścianach i na 100% będzie dużo chłodniej i komfortowo.
0
@MesQueUnClub_87 klima ścienna wymaga ingerencji w fasadę, elewację, a nie zawsze na to jest zgoda. Zwłaszcza, że jak wspomniał @pt9 biuro jest najmowane.
0
@Kidd Pytanie czy nie ma na to zgody czy po prostu szef mocno trzyma się za kieszeń. Według mnie warunki dla pracowników to priorytet bo decydują o efektywności pracy. Spędzamy tam ogromną ilość życia, więc w dłuższej perspektywie mocno się to przekłada na komfort psychiczny.
1
@MesQueUnClub_87 W sumie około 10-12 pomieszczeń. Ingerencji w fasadę nie można robić. Oczywiście wynajmujący twierdził że klima będzie bo budynek był budowany jak podpisaliśmy umowę ale była to tylko ustna deklaracja jak sie okazało a biuro ciezko zmienić bo to obecne szukaliśmy przez 3 lata, wybór jest mały.
0
@pt9 Czyli dość, że nie dotrzymał słowa to jeszcze baran zabronił ingerować w fasadę by zrobić coś na własna rękę. Trochę Wam wydymał szefa skoro nie było tego na umowie i nie zostało dopilnowane. Ja wiem, że tu chodzi o biznes i emocje się odstawia na bok, ale po prostu takim ludziom chciałoby się odpłacić w podobny sposób. Pozostaje Wam się jedynie się ratować wiatrakami, chociaż wiadomo, że one głównie mielą gorące powietrze jak termobieg.