La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 853 Culés

9

Ajajaj, no i nie zostanę tym dyrektorem w Cinema City :/ Ale może uda się umówić na rozmowę do Cinema City tylko w innej galerii bo najwyraźniej tam też składałem CV xD
@DragonxNF @Safrani @michal26 @Comentateiro @Luciano99 @mrboom @macio_944

2

@Kgorecki2500 czyli nie będzie darmowego popcornu :(

1

@Kgorecki2500 Tak z ciekawości, starałeś się o pracę takiego zwykłego pracownika? W sensie osoby, która sprzedaje popcorn, skanuje bilety, zbiera do worka pozostałości po seansie.

1

@Kgorecki2500 to czekaj... zadzwonili czy nie ?

3

@Zoker Tak, takid standardowe stanowisko
@martusiaaaa A zadzwonili żeby przekazać, że nie xDvAle i tak miło bo nie czekasz jak głupi na telefon którego nie będzie

2

@Kgorecki2500 I Cię nie przyjęli? To jakie oni mają tam wymagania kurde. Myślałem, że tam przyjmują ludzi z ulicy w sumie.

0

@Zoker Może po prostu mieli do wyboru kogoś kto pracował gdzieś z klientem już albo studentów zaocznych to wiadomo, że dla firmy tak lepiej zawsze :/

3

@Kgorecki2500 To lipa :/ Powodzonka w takim razie przy następnej próbie.

1

@Kgorecki2500 no ale tez nie zrażaj się następnym razem pójdzie ci lepiej (:

1

@Kgorecki2500 musisz szukać dalej

3

@Kgorecki2500
Słuchaj kolego musisz zejść na ziemię i obniżyć wymagania co do pracy.

Może coś mniej wymagającego?
@gumaz masz jakieś pomysły?

2

@Frimpong stajenny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?