La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 750 Culés

5

Słabiej mi się robi, jak czytam, że "OBECNY mundial rozwiewa wątpliwości, kto jest najlepszy w historii". A zaraz Ronaldo strzeli 3 Uzbekistanowi i znowu będą gadać, że jednak nie wiadomo

6

@PatrychoO hahaha. Będzie weryfikacja rzeczywistości. Ja używam Twittera, czyli wiek co się dzieje, te 18 goli które Messi strzelił na mundialu, to tylko Francja to topowa ekipa, strzelił jej dwa gole, jeden to karny... Ja jednak hatryk prime Hiszpanii stawiam odrobinę wyżej

5

@PatrychoO jeden zawodnik unika czerwonej kartki i marnuje karnego, a drugiego zawodzą żołnierze, a i tak zalicza ponad 90% skuteczności podań.

Jak dorzuci 3 gole, to wątpliwości będą rozwiazane

@Popitek12 Popsialdo jaka temperatura w Hjuston?

@Lanosss @blakkudium @Adran360

2

@Popitek12 #BorneoStyle

2

@PatrychoO Cris w takiej formie, to nie wiem czy trzy strzały celne odda, a co dopiero, żeby bramki strzelił. Przecież ci Portugalczycy nie są głupi - im też się nie uśmiecha pewnie marnować mundial tylko po, aby 41-letni Ronaldo mógł sobie bramkę strzelić na ostatnim mundialu.

Kto jak kto, ale taki Bruno ma pewnie mocne deja vu, bo jeszcze niedawno grał z nim w United i było to samo co teraz. Fanboje Ronaldo jechali po nim za każdym razem jak nie wykreował księciuniowi co najmniej piętnastu sytuacji sam na sam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?