La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 869 Culés

1

jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie identyczna. XDD

3

@martusiaaaa To jedź w następny weekend.

1

@FcPortoFan1999 gdyby to było takie proste ...

3

@martusiaaaa Lekkie, proste i przyjemne.

11

@martusiaaaa od 30 odpoczniesz
Będzie 40

2

@martusiaaaa
Ojjjj Martusia to wpadłaś, i mnie weekend po 36' tragedia

1

@kulek22 masakra
@19xavi93 ... na szczęscie to tylko 2 miesiące

1

@martusiaaaa no to już nawet dla mnie trochę przegięcie a lubię upały

1

@martusiaaaa A więc to przez Ciebie?!

1

@kulek22 a na dodatek jest strasznie duszno jakby zaraz miało lunąć
@Dari0G jak byly te powodzie to tez przyszły z wloch wiec mozliwe

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@martusiaaaa
Zależy czuje szczęście hahaha jak będzie do sierpnia po 30 kilka stopni to ja jadę do Johannesburga tam mają teraz po 11-15 to perfekcyjnie dla mnie ^⁠_⁠^

5

@martusiaaaa Z ziemi włoskiej do Polski. Już nasz hymn przed Tobą ostrzegał.

2

@martusiaaaa W mojej piwnicy zawsze znajdzie się miejsce i jest fajnie chłodno. Na dodatek przyda się nowe towarzystwo moim koleżankom.

2

@martusiaaaa to jedz nad polskie morze, tam odczuwalna pewnie 20° będzie

1

@Dari0G XDDD nooo

0

@LukaszFan tak wlasnie zrobie

0

@19xavi93 zazdro :D

1

@martusiaaaa
Hahahhaha żartowałem,. chciałby tam być bo jest przyjemnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?