La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 745 Culés

17

Skomentuję to tak - X oraz D


Zdelegalizujcie tą Ameryczkę...

6

@Kgorecki2500 Ameryka odbiera smak z wszystkiego co istnieje, a przede mną jeszcze będą mieli okazje na splamienie moich ukochanych Igrzysk Olimpijskich...

3

@Kgorecki2500 reklamy w połowie jednej połowy, 30-minutowa przerwa, bo jakaś gwiazdeczka musi sobie pośpiewać XD

Jeszcze wpieprza pewnie jakaś tejlor słif…

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Kgorecki2500 Ale marketing GTA VI wjedzie tam na pełnej wtedy...

8

@Kgorecki2500 Potrafią obrzydzić najpiękniejszy sport każdemu

2

@Kgorecki2500 Myślę, że dobrze by było, gdyby sami piłkarze też zorganizowali jakieś występy. Na pewno ktoś tam potrafi śpiewać, ktoś tańczyć, jeden żongluje, drugi połyka noże, a trzeci głośno beka. Da się coś wymyślić.

5

@Kgorecki2500 Ten kraj jest tak zjebany pod wieloma względami, że nie wiem.

Ja nie wiem csemu ludzie podniecają się tym krajem, serio, bo konsumpcjonizm w tym kraju wywala poza skalę.

1

@Kgorecki2500 Oby tak jak w poprzednim przypadku na kolejny mundial poczekali sobie 30 lat.

1

@Kgorecki2500 Jeszcze bym Rozumiał 20 minut jakby był ogromny upał i byłoby dobrze dla piłkarzy by odpoczęli troszkę więcej ale tak to jest komedia.

1

@Dari0G Ronaldo i Makembe mogliby w basenie zrobić jakiś pokaz, bo w nurkowaniu są świetni.

0

@Kgorecki2500 bardzo fajnie, to święto piłki nożnej. tylko nie wiem jak to wpłynie na piłkarzy - fifty fifty, albo za długo przerwa, albo wręcz przeciwnie - odpoczną i bedą szybciej biegać w drugiej połowie

1

@Rifek Święto piłki nożnej przesiąknięte tona reklam.

0

@Rifek Święto piłki a nie filharmonia ;P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?