La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1703 Culés

5

Ronaldo wczoraj dwie bramki z Uzbekistanem i już madryciaki się uaktywniają xD

Najlepsze to jak na stronie kibiców BARCY, kibice REŻIMOWEGO klubu z Madrytu mają pretensje, że ludzie tu w większości mają beke z tego portugalskiego placka z wybujałym ego i jak to tak można wychwalać Messiego, a Ronaldo nie? No jak tak można? W ogóle te bramki Messiego to dobijaki na pustaka były.
Jeszcze ci obiektywni 'kibice' Barcy klepiący po plecach tych zabłąkanych madryciaków, że mają rację, bo przecież trzeba propsować Ronaldo bo on już ma 41 lat, a dalej mu się chce xD

Jestem w szoku, że na stronie kibiców Barcy są ludzie co będą propsować gościa, który grał dla największego wroga i w dodatku znany jest z wybujałego ego, symulowania, prowokowania, głupich gadek i innych tego typu rzeczy ponad największą legendę klubu, któremu niby kibicują.

1

@Fog_W_1899 Ja jestem w szoku, ze Ci sie chce.

0

@Fog_W_1899 Kurde stary, naprawdę są ważniejsze rzeczy w życiu, niż przekrzykiwanie się jak 13latkowie czy lepszy jest Ronaldo czy Messi. Nikt nikogo i tak nie przekona do swojej racji :D

0

@JordiAlbion ja się nie przekrzykuje tylko wyśmiewam takie sytuacje ze strony madryciaków i obiektywnych 'kibiców' Barcy

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Fog_W_1899 Największa beka jest z tego, że po meczu Messiego większość komentarzy i tak nawiązywała do postaci CR7.

0

@maroon jeśli takie były to słabo z jednej strony, ale z drugiej beka z Ronaldo zawsze i wszędzie. To coś jak z Mourinho. Ty tego nie zrozumiesz bo nie jesteś kibicem Barcy

0

@Fog_W_1899 Ok - bo to akurat ty o tym decydujesz kto jest kibicem Barcy,a kto nie.

0

@maroon no patrząc po Twoich wpisach to tak średnio jesteś, tak średnio. Co tam byczku tak w ogóle - Atalancie już nie kibicujesz?

0

@Fog_W_1899 Oho - wyrocznia się wypowiedziała. Kartę kibica mam odesłać jak Zelenski czy sam się pofatygujesz?

0

@maroon beka z Ciebie bo wypisujesz tu taką tandetę czasami z tymi tekstami deprecjonującymi Messiego, albo zachwalanie się Mbappe itp. po to żeby prowokować xd

0

@Fog_W_1899 Bo po prostu mam bekę z tych którzy się spuszczają nad "boskim" Messim. Jeśli natomiast utożsamiasz kibicowanie Barcy z kibicowaniem Messiemu czy też hejtowaniem Mbappe czy CR7, to rzeczywiście nie mamy nad czym dyskutować.

0

@maroon czekaj, czekaj xd Ty potwierdzasz to że masz problem do ludzi o to że kibicują najlepszemu piłkarzowi w historii, który jest w dodatku wychowankiem i największą legendą klubu, któremu kibicujemy? Okej xD
Dlaczego widzisz problem w tym że ktoś mu kibicuje? Ktoś, czyli dokładniej kibic Barcy. Jaki tu jest problem? Co tu jest nie tak według Ciebie i co tu jest nie tak, że ktoś go nazywa najlepszym piłkarzem w historii? Wytłumacz mi bo nie rozumiem takiego myślenia. To kto w takim razie jest najlepszy? To co kibic Barcy ma uwielbiać Ronaldo, Mourinho i Mbappe? No to chyba nie jest kibicem Barcy.

0

@Fog_W_1899 Nie widzę w tym problemu - po prostu mnie to śmieszy. Może nie samo wychwalanie - ok. To akurat spoko. Najbardziej mnie śmieszy gdy po udanym meczu Messiego większość nawiązań jest np do CR7. Tyle. Natomiast pytasz kto najlepszy? Według mnie nikt - to jest sport zespołowy do tego z rozbiciem na pozycje których nawet nie da się porównać. Skoro według Ciebie nie mogę kibicować Barcy, bo nie wielbię Messiego, to tak jak pisałem - ta dyskusja nie ma sensu.

0

@maroon to się tyczyło Ronaldo i Mourinho

0

@Fog_W_1899 Pokrótce - Mbappe lubiłem od dawna, teraz trochę mniej bo gra w Realu, ale nadal go szanuję i cieszę sukcesami w reprezentacji Francji. Mourinho szczerze nienawidziłem za jego kadencji w Realu - potem z biegiem czasu stał mi się w sumie obojętny, teraz zapewne znowu będzie odwalała swoje szopki wymierzone w Barcę więc pewnie znowu wzbudzi moja antypatię. Natomiast co do CR7, to tak - teraz mu kibicuję i nie widzę zgrzytu w jednoczesnym kibicowaniu Barcy i piłkarzowi w Arabii, a przede wszystkim w reprezentacji Portugalii. Co do Messiego, to cóż - po odejściu z Barcy i wybraniu PSG dla mnie on nie istnieje.

1

@maroon no ciężko zrozumieć, że tak można traktować największą legendą klubu, któremu się kibicuje i bardziej przejmować losami jakichś gości, którzy grali/grają w realu madryt, a dodatkowo znani są z różnych odpałów.

Co do Mourinho 'The Special Five' to będzie ogień w następnym sezonie, ale oby Flick trzymał dystans tak jak zawsze i niech punktuje portugalskiego buca na boisku.

0

@Fog_W_1899 Proponuję zatem pominąć temat który nas różni i skupić się na tych rzeczach które nas łączą - a więc naszych obecnych graczach i naszych obecnych klubowych sprawach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?