- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1273 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1273 Culés
1
A idź pan w UJ z tym Gordonem, jak to będzie nie wypał a moglismy mieć za takie "grosze" Munoza, Abde, Summervile czy nawet za przyzwoitą kwote takiego kota jak Barcole to myśle, że to może być jeden z najgorszych transferów Barcelony i stać obok Dembele czy Coutinho. Powtarzam po raz któryś z kolei, Włoch i Anglik bardzo żadko odnajdzie się w Hiszpańskiej piłce.
0
@Kapitan9 ile razy ja takie rzeczy czytałem o Raphinhi i Olmo, a jednak w układance Flicka pasują idealnie.
Munoza Real by nam nie oddał. Abde jest tragiczny, to jeździec bez głowy. Na Rashforda, przecież wszyscy tu narzekali mimo, że strzelił 14 goli i zaliczył tyle samo asyst.
Gra w kadrze gdzie masz zlepek piłkarzy z różnych klubów i lig, to zupełnie co innego niż gra tydzień w tydzień z tymi samymi zawodnikami w jednej drużynie.
Jakby na ławce był Xavi to też bym wątpił, ale jest Flick więc ufam, że wie co robi.
0
@Eto'o9 R10 Oczywiście, ja również wierze w Gordona oraz ufam Flickowi, ale uważam, że wydanie 80mln na gościa, który wstępnie ma być rezerwowym i ma tragiczne statystyki od początku było ogromną głupotą i nie porozumieniem, co z tego, że jest szybki i spoko pressuje jak nie potrafi totalnie dryblować. Okej o Raphinhi też tak można powiedzieć, ale uwierz, że Brazylijczyk ma 10 razy lepszy drybling od Anglika. Uważam, że Abde, Munoz czy Summervile jako ta dwójka dla Raphy w zupełności by wystarczyli a jeżeli chcieliśmy już kogoś lepszego to powinnismy iść All in po Barcole, który ma wszystko po za celnością a i tak ma dobre statystyki. Nawet mogliśmy złożyć ofertę Lipskowi typu Casado + to 80mln i byśmy mieli tego świetnego Diomande, który jak dla mnie obecnie znajduje się w top 5 najlepszych skrzydłowych świata. Oczywiście bądźmy dobrej myśli co do Gordona, ale sam jestem ogromnym pesymistą co do niego.