- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1486 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1486 Culés
3
Z tym ocenianiem Gordona to może poczekajcie tak przynajmniej do zimy. Niech pogra chłopak trochę u Flicka i będziemy oceniać jego przydatność dla drużyny.
3
@MaziFCB w zimę możemy ocenić go dobrze, a później od nowego roku do końca sezonu będzie grać piach. Równie dobrze możemy do zimy go sprzedawać i w maju strzeli ze 3 gole i zapomnimy wiele złego. Czas i kasa jednak zmarnowana. Oceniać można już teraz, dlaczego nie ? Ja uważam, to za bardzo źle wykorzystane 80 mln. Za takie pieniądze można mieć kilku bardzo dobrym zawodników.
2
@MaziFCB Spoko, ale nie ma nic złego w ocenianiu jego aktualnej gry, a niestety jest ona kiepska.
Czy Flick go odmieni? Być może, ale za 80mln powinien przychodzić juz wartościowy zawodnik do pierwszego składu.
0
@Aequlibre Wymień tych kilku dobrych zawodników za te 80 mln.
0
@LukaszFan Grę oceniać jak najbardziej można. Bardziej chodziło mi o ocenianie juz teraz ze to zły transfer.
0
@MaziFCB Kilku obrońców - Cancelo 15 mln, Grimaldo 15 mln i Vusković 45 mln. Obrona doładowana, nasza zmora. Masz jeszcze 5 mln na frytki z McDonalda dla Yamala.
0
@Aequlibre Transfer Gordona raczej nie przekreśla Cancelo. Nie wiem jak z Grimaldo i czy w ogóle Barca chce go. Pożyjemy zobaczymy z tym Gordonem. Mi chodziło bardziej o to żeby nie skreślać juz chłopa, a na ocenę zakupów Barcy tez poczekajmy do końca okienka, bo tak naprawę nie wiemy ile kasy ma klub na wzmocnienia.
0
@MaziFCB Tak może nie przekreślić transferu Cancelo, ale chyba z samego szacunku do Cancelo i budowania drużyny od tyłu powinniśmy go od razu wykupić. Zasłużył żeby zostać, jest bardzo uniwersalny. Grimaldo jest bardzo przekonujący, wychowanek, bardzo dobra technika, świetny stały fragment - 3x lepszy niż Balde. Tak jak mówiłem wcześniej, Gordon jeszcze nie zagrał meczu i nie ma to znaczenia, ponieważ krytyka spada na zarząd, a nie zawodnika.