- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 994 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
13
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
6
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 994 Culés
2
Jeden z niewielu piłkarzy w całym klubie który faktycznie powinien być nietykalny.
6
@Raphinha11 Bez przesady. Raphinhia ma sporo wad.
Jak dla mnie nietykalny jest tylko Pedri i Yamal.
0
@Roobo Piszesz jakby Pedri takowych nie miał. Owszem Pedri to świetny piłkarz, ale ludzie patrzą na niego często przez różowe okulary, nikt nie mówi o tym jak słabo rozgrywał koniec sezonu klubowego i jak źle zaprezentował się w ostatnim meczu. Bez Raphinhi nasza drużyna nie istnieje, co w zasadzie pokazał okres Pucharu Króla i Ligi Mistrzów.
0
@Raphinha11
Hahaha tak nietykalny 30-latek- kontuzjowany, nieregularny, nieskuteczny. Podaj powód jeśli nietykalności? Niech zgadnę, bo biega? Nie wiem na czym wy jedziecie. Teraz jest najlepszy czas na sprzedaż.
0
@Raphinha11
Tak samo jak Brazylia nie istnieje co? A nie, czekaj.
Piszesz głupoty, miał jeden świetny sezon- pewno najlepszy w karierze i to wszystko w tym temacie.
3
@derus To jak wytłumaczysz kompromitacje w PK i LM bez Raphy? Brazylia nie istnieje w zasadzie od pamiętnego meczu w 2014 z reprezentacją Niemiec, argument z dupy.
0
@Raphinha11
W tych rozgrywkach kompromitujemy się od 10 lat- więc argument z dupy;-))) teraz podpinasz to pod nieobecność jednego piłkarza??? Widzę że ładnie odleciałeś;-)))z taką obroną jaką mamy to możemy sobie wygrać puchar intertoto.
0
@Roobo Pedri akurat od pol roku ma mocny zjazd i tez ciezko go oceniac. Chlop dopiero w sezonie 24/25 wszedl na poziom ktory mu wróżono od 2020, a i tak utrzymał to tylko przez sezon. Yamal zgoda
0
@Raphinha11 Tymczasem La Rambla gdy Rapha:
„sprzedać i zapomnieć” :D
0
@derus Oczywiście że tak. Bez Raphinhi pressing nie istnieje o czym sam Flick mówił, a bez pressingu wysoka linia obrony to samobójcza taktyka, dlatego tak często w tym sezonie mieliśmy setki dla rywali, bo nie było pressingu. Wystarczy zobaczyć co taki Raphinha zrobił w zeszłym sezonie LM, gdyby nie on to pewnie byśmy skończyli w okolicach 1/8. No ale wiadomo, co tam wie sztab i cały zarząd Barcelony skoro jest dla nich nietykalny, jak kolega derus mówi że Rapha powinien zostać sprzedany i okej.