La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1592 Culés

2

No to jaki do tej pory uważacie za najlepszy i za najgorszy mecz tych MŚ?

Z najlepszym mam problem. Ale wczorajsze starcie Anglii z Ghana spokojnie może walczyć o najgorszy obecnie

2

@Kidd Najgorszy Ghana - Panama, najlepszy Ekwador - WKS

3

@Kidd Ludzie na Series Graph uważają, że mecze z udziałem Ghany ssą.
https://seriesgraph.com/show/319782-fifa-world-cup-2026

2

@misterio no nie ma szczęścia ta Ghana. Ale że tak wczoraj zabije mecz z Anglią to się nie spodziewałem

8

@Kidd najlepszy Argentyna - Algieria, najgorszy Portugalia - Uzbekistan.

1

@Jakchcesz ja bym powiedział, że ten Hiszpania vs Republika Zielonego Przylądka był o wiele gorszym

1

@Kidd Najgorszy mecz to Czechy vs RPA. Nie jest nawet blisko

0

@El Plutoninho dobra, tu mnie masz
Chyba wyparłem z pamięci to „widowisko”

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?