La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1341 Culés

5

Kumotrowie żołędni mają pełne ręce roboty.
Pali im się pod dupą.


3

@RosjaninBut Pieprzony hipokryta. Gdzie był gdy pis miał 8 lat wladzy absolutnej?

Gdzie byl gdy przewalano kase z funduszu sprawiedliwosci? Gdzie był gfy inwigilowano opozycje pegazusem?

Jestes dokładnie takim samym hipokryta co stanowski.

Jesli chcesz wrzucac afery obecnej wladzy spoko tylko nie przypominam sobie bys podobnie jak inni wrzucał degrengolade panstwa od roku 2015 do 2023.

4

@Sulimo A zadałeś sobie trud, żeby sprawdzić? Bo ukucie określenia na podobnych Tobie przypisywane jest Leninowi :).

3

@Dari0G Ja nie chce bronic afer jakiejkolwiek partii w tym kraju ale zaskakuje mnie to jak uchodza one płazem obecnej opozycji.

Jest to zabawne i jednoczesniej mocny kontrast wzgledem tego co był kilka lat wstecz.

Żebysmy sie zrozumieli. Ja bym wsadzał do pierdla politykow za takie afery jak wybory kopertowe fundusze szpitale itd.

Politycy maja słuzyc obywatelom a nie na odwrót.

Jestem fanem jak to wyglada w Azji. Tam politycy maja godnosc i przewaznie sami sie podaja do dymisji po aferach.

19

@Sulimo W piźd*ie. Kanał Zero powstał 24 października 2023 roku, a PiS nie rządzi prawie 3 lat.

1

@Sulimo, a gdzie był Kanał Zero i Portal Zero.pl 8 lat temu?

6

@Dari0G Nie oczekuj od niego "trudu", nie jest on najostrzejszym ołówkiem w piórniku co udowodnił już niejednokrotnie kompromitując się na forum publicznym :)

0

@LeszekFCB Nie no ziomus. Ja do twojego poziomu to nie mam nawet startu.

@esem91 nie o to mi chodzi. Pytam dlaczego wtedy nie było takiego szumu mimo ze afery były na duzo wieksza skale?

Ja mam dosc kazdej ze stron w tym sporze. Pogodzilem sie z tym ze w tym kraju polityka nie ma sluzyc rozwoju panstwa a dorwaniu sie do koryta...

5

@Sulimo A ja Ci tylko zwracam uwagę, że wpisujesz się w pewien trend ludzi, którzy nie oglądają K0 i Stanowskiego, ale jednocześnie najlepiej wiedzą, co on robił, albo nie. No to jak sami się odcinacie od wiedzy, która mogłaby potwierdzić lub zanegować wasze obiekcje, jak możecie oczekiwać, że zostaniecie potraktowani poważnie? Moim zdaniem, powinno się dążyć do sprawdzenia, co ma do powiedzenia i jedna i druga strona w danej kwestii, bo jak inaczej można sobie wyrobić własne zdanie? A tutaj często jest powtarzanie zasłyszanych albo przeczytanych gdzieś zarzutów, co do których nie wiadomo, czy są prawdziwe, ale skoro potwierdzają nasze uprzedzenia, to jedziemy.

2

@Dari0G Ale taka jest prawda. Przez 8 lat pis miał wszystko w swoich rekach. Afery były duzo poważniejsze i co? Guwno.

To samo bedzie w przypadku KO i każdej innej partii. To jest w tym najgorsze.

Zawsze najwiecej traci na tym zwykły obywatel.

1

@Sulimo Nie wiem czy pamiętasz, ale jakiś czas temu już Ci napisałem, żebyś nie odpowiadał na moje komentarze, bo nie zamierzam dyskutować z ludźmi na tym poziomie. Zostań przy wulkanach i przy wiecznym ciśnięciu i umniejszaniu Legii, w czym jesteś najlepszy, misiek :)

0

@LeszekFCB Sprawdz czy temperatury nie masz bo cos ci sie odkleja srogo.

Sprawdz sobie kiedy ost raz napisalem cos o legii.

Legia nawet w tym okresie daje mnóstwo pretekstow by cisnac z was beke patrz Nsame w Pogonii.

Widziales bym cos pisał ostatnio? Nie pisałem i nie cisnałem wiec jak chcesz pisac cos o kompromitacji to polecam spojrzec najpierw na siebie.

Jeszcze jedno za nim sobie cos jeszcze wmowisz.

Pamietasz jak cisneliscie po Lechu? Jaka buta byla po waszej wygranej w superpucharze? Sezon was konkretnie wyjasnil i kibice lecha i innych klubow nic robic nie musieli bo sami sie osmieszaliscie.

2

@Sulimo Ale Ty wjechałeś personalnie w Stanowskiego. A ja Ci ponownie radzę, żebyś przejrzał materiały w K0 i wcześniejsze w KS (w sumie to nie wiem, czy jeszcze są, bo przecież Stanowskiego tam nie ma od pewnego czasu, wiec mogli pousuwać), bo tam były cykle opisujące część rzeczy, o których piszesz. Co więcej, takie zarzuty jak Twoje już się pojawiały i kiedy okazywało się, że oskarżający nawet nie sprawdzili sobie, czy mówią prawdę i wychodziło, że nie, bo materiał o danej aferze był, to nagle zmieniali narrację na taką, że za słabe te materiały, za mało wnikliwe, za mało jebiące i tak dalej. Jeśli ktoś nie szuka prawdy, tylko - jak już napisałem - potwierdzenia własnych uprzedzeń, to nic go nie zadowoli.
Edit: Co do Twojej oceny, że tam każdy, który aktualnie rządzi, będzie taki sam, to się zgadzam.

1

@Dari0G Mniejsza. Byc moze maz racje. Moze zbytnio popłynałem z wywodem.
Jestem w stanie przyjac taki argument.

Chyba masz racje i moja reakcja jest mocno przesadzona. Spoko.
Jesli potrafisz mnie wyjasnic to okey. Nie wyjde na tarczy z tej dyskusji. Pozdrawiam.

1

@Sulimo afery były poważniejsze? Co może być poważniejsze niż pedofilia wśród rządzących?

0

@Sulimo I ja również. Wiem z Twojego kibicowania, że masz krótki lont :).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?