La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 997 Culés

8

Rozwala mnie Stano. Dusi ta aferę że szpitalem że szok. Znaczy nie dziwie się biznesowo plus oczywiście że trzeba to rozliczyć i pociągnąć osoby do odpowiedzialności prawnej. Natomiast jak słyszę od Stana teksty typu :po raz pierwszy nie czuje się bezpiecznie w kraju w którym zyje' to mnie śmiech bierze. To jest właśnie pełen objaw tej jego miękkiej (nie tak tępej jak np w TV Republika) acz znaczącej propagandy pro PiS

3

@barteq to jest czysty cynizm, ale do prymitywów takie granie na emocjach trafia.

1

@barteq w tym kraju wszystko można przegrzać

4

@Gibbon_FCB jakoś jak Ziobro i Kaczyński rozbrajali systemy bezpieczeństwa Polski i upolityczniali wszystko co się da to Stano się czuł bezpiecznie

2

@barteq na całe szczęście Stano nie interesował się polityką w czasach wyborów kopertowych, skoro afera z lożą VIP nim tak wstrząsnęła.

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@barteq Dlatego jak będę nadrabiać ten temat, to nie ma szans bym się posiłkował propagandowym i skrajnym przekazem Kanału Zero. Są inne, bardziej obiektywne i mniej emocjonalne media, gdzie można się dowiedzieć o tym temacie jak ORB.

2

@barteq gość tylko czeka na jakąś aferę z byle jakim członkiem KO, nawet tym mniej ważnym i będzie nagrywał odcinki o tym przez cały tydzień mieszając przy okazji każdego z rządu z błotem. Przy jakieś małej aferze pisu, konfy to słowa nie piśnie, jak już coś grubego się odwali to coś nagra, ale to tylko jeden odcinek i tyle.

3

@barteq Stanowski jest bystrzejszy niż 98% elektoratu do którego kieruje swój przekaz. Widać to nawet na La Bambie. Dzisiaj ludziki już dostały rozprawę, sąd, wyrok i to wszystko bez grama dowodu tylko na słowo. Święte słowo przed obliczem Krzysztofa. I motłoch padł porażony zbrodnią Tuska. Zabija Polaków na SORze. Wg mnie zabija Polaków żeby więcej Ukraińców się zmieściło, ale już nie będę podpowiadał.

1

@macio_944 tak jest ORB topik

0

@arasz1819 to zupełnie jak pisowskie afery, które po komisjach śledczych po kolei okazywały się wymuszkami, po 3 latach zero rozliczeń

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?