La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1149 Culés

3

sam kiedyś prowadziłem prace w pasie drogowym, wiem, że trzeba złożyć wniosek, papiery, przygotować projekt czasowej organizacji ruchu, to wszystko kosztuje (oczywiście firmę, która to powinna wkalkukować w ofertę), zajmuje czas, ale się da!
Przyzwalając na taką patologię, niszczy się infrastrukturę, tworzy ryzyko dla postronnych niechronionych uczestników ruchu.
Dodatkowo zyski przechodzą na prywatną firmę, a KOSZTY tego przechodzą na samorząd, patologia.


1

@draxidox ten Twój idol to ma jakąś pracę, zajęcie w życiu, czy chodzi od poniedziałku do niedzieli, każdy tydzień, miesiąc i rok przez całe doby i szuka czemu tu zdjęcie zrobić i zgłosić?

Weź kup mu może ze trzy powerbanki bo biedak musi mieć zapas energii dla swojego telefonu

0

@Fog_W_1899
zapytaj go, ale z tego co oglądam na filmach czynnie pracuje, ale również porusza się pieszo po Warszawie do sklepu, odbiera dzieci, i to właśnie jest najgorsze, że gdziekolwiek człowiek się nie ruszy taką patologię widzi.
Aczkolwiek, patrząc na to, że z yt/patronite lekko wyciąga 20k/msc to pewnie mógłby się tylko z tego utrzymać.
Nie wiem czy powerbanki potrzebuje, ale nie zauważyłem na jego materiałach by padała mu bateria. Plus ja nie wspieram pieniężnie żadnych youtuberów.
Wręcz przeciwnie widać progres, więcej kamer, jedna nawet 360 stopni, dodatkowi ludzie do pomocy, rozwija sie chłopak ^^.

1

@draxidox ile?! tych ludzi to już powaliło, że takiemu randomowi hajs dają?

ok, nie będę zaglądał ludziom do kieszeni, ale no sorry... 20k/msc dla jakiegoś łebka co chodzi i foty robi bo ktoś źle stoi xd

0

@Fog_W_1899
no 7k z patronite mu ludzie wpłacają (dla mnie to chore):
https://patronite.pl/konfitura
Z Yt z takimi wyświetleniami ma na pewno lekko 20k/msc, przy takich wyświetleniach to nawet i pewnie 30k/msc, także on lekko ponad 30k/msc robi na frajerach xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?