La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 566 Culés

3



W punkt

0

@marcin62 już gdzieś tam Rockstar zaczyna gadać, że nawet w grudniu będzie płyta

0

@marcin62 Z drugiej strony jak przechodziliśmy z dyskietek na płyty ze względu na co raz większą ilość zajmowanej pamięci to też to była oznaka braku szacunku? Czy teraz sprzedawanie gry na trzech płytach miałoby sens? RDR2 już zajmował dwa krążki i było to lekko uciążliwe.

3

@Antimadridista_WR Przecież nikt Cię do tego nie zmusza. Ale są osoby, które chcą mieć fizyczny nośnik (nie jest ich wcale tak mało) i to wobec nich jest brak szacunku i skok na kasę.

0

@Dari0G Chodzi mi bardziej o to, że w pewnym małym stopniu są usprawiedliwieni, bo było to nieuniknione. Mimo wszystko mogli zrobić taką wersję i sprzedawać drożej, ale już z jakimiś dodatkami typu mapa, naklejki, plakat itp. dla kolekcjonerów. Sam bym się wtedy skusił. Taki scenariusz byłby mniej drastyczny w przemianie na świat samych cyfrowych gier.

0

@Antimadridista_WR Tylko płyty nie muszą zawierać całej gry. Tak naprawdę wystarczy, że służyłyby za klucz do konsoli i umożliwiały pobranie brakujących danych z chmury. Takie rozwiązanie umożliwiłoby dalszą odsprzedaż gry.

I o ile w przypadku Rockstara i GTA 6 nie boli mnie to jakoś bardzo, bo ufam im i spodziewam się niesamowitej jakości gry za którą warto zapłacić nawet jeśli wiem, że później tego nie sprzedam. To wolałbym, żeby nie stało się to standardem w branży, gdzie wersje cyfrowe całkowicie wyprą płyty. A R* wyznacza standardy i może to być zapalnikiem dla kolejnych producentów. Na szczęście standardu cen nie podnieśli.

0

@Antimadridista_WR w czym uciążliwe? W instalacji? Bo trzeba było płytę dwa razy przełożyć?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?