La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1068 Culés

3

Wielkie uznanie dla dr Emila Jędrzejewskiego, gdyby byli sami tacy lekarze to pacjenci byliby dobrze zaopiekowani i nikt by nie musiał czekać latami na operacje.
Przykre tylko że za prawdę którą powiedział, będzie teraz musiał wraz z rodziną cierpieć.

6

@Jonyx a skąd wiesz jakim on jest lekarzem? Bo dotychczas dowiedzieliśmy się, że wiedział o wszystkim, ale przez długi czas nikomu nie powiedział. Więc jeśli spytasz mnie, to też ma krew na rękach.

1

@joloskyy Właśnie przez takie bzdury jak napisałeś, on będzie musiał walczyć z tym całym hejtem

5

@joloskyy "Nikomu nie powiedział".

Z tweetów Giertycha czerpiesz wiedzę?

6

@joloskyy gdy przekazał władzom miasta informacji o nieprawidłowościach w szpitalu to zwolniono go z pracy.

0

@joloskyy silny razeeeem

2

@joloskyy przecież potwierdzono, że było zgłaszane ale nikt z tym nic nie robił, przecież ręka myje rękę

2

@olek10 dla niego to trudno zrozumieć że było zgłaszane

0

@olek10 @Jonyx @wyrek @capricornusjrk z tego co czytałem, to nikt zgłoszeń nie potwierdził. Dodatkowo rozumiem, że znacie życiorys dr Jedrzejewskiego i nie macie wątpliwości co do jego dotychczasowych działań, jego konfliktów i na przykład tego, że pośredniczył w uzyskaniu dyplomu za „studia” Lewandowskiego?
Ja osobiście pomyślałbym najpierw, żeby takie nieprawidłowości zgłosić do Naczelnej Izby Lekarskiej lub prokuratury. Szczególnie po rzekomym zwolnieniu w ramach vendetty. Oświadczenia obu tych instytucji wskazują jasno, że takie zgłoszenie nie wpłynęło.

0

@joloskyy ale przecież ja nie śledzę kariery lekarza ani nie pisze jakim super jest specjalista, tylko po prostu stwierdzam potwierdzony fakt, że zgłaszał co się dzieje w szpitalu

0

@olek10 Kto potwierdził ten fakt? Jakieś źródło? Czy potwierdził to nieskazitelny dr Emil?

2

@joloskyy Trzaskowski potwierdził to dzisiaj na sesji Rady Urzędu Miasta i wcześniej po tym jak się skontaktował z nim prywatnie

0

@CLS63AMG
W zgłoszeniu brakowało podpisu byłego ordynatora i członków zespołu, którym kierował, a którym został wskazany jako zgłaszający oraz nie zawierało faktów, których wymagało prawo pozwalające na wszczęcie szczegółowego i rzetelnego postępowania weryfikacyjnego - wyliczał Rafał Trzaskowski.
Najistotniejszy okazał się jednak brak jakichkolwiek wzmianek o ofiarach, o których sygnalista opowiedział dopiero kilka dni temu w wywiadzie w Kanale Zero.
- Nie zawierało ono żadnych informacji odnoszących się do zgonów - poinformował stanowczo radnych.
Włodarz miasta nie krył zdziwienia postawą lekarza, który w obliczu możliwego zagrożenia życia pacjentów zaniechał odpowiednich i natychmiastowych działań.
- Nie wiem, dlaczego były ordynator czekał tyle miesięcy, aby odpowiedzieć na to w wywiadzie internetowym - stwierdził z mównicy.
- Nie rozumiem, dlaczego nie tylko nie wykorzystał ścieżki, która jest przewidziana w ustawie dla sygnalistów, ale po prostu milczał przez wiele miesięcy, w tym 9 miesięcy po odejściu ze szpitala i wbrew spoczywającym na nim bezwzględnym obowiązkom, wynikającym z kodeksu karnego, kodeksu etyki lekarskiej oraz pełnionej funkcji ordynatora, dopuszczając w ten sposób do tej całej sytuacji, której jesteśmy świadkami - skwitował zachowanie.
Myślę, że jeśli zawiadomienie wpłynęło, to da się dojść do jego treści. Jeśli zaś sygnalista się rzeczywiście nie podpisał, to w jaki sposób został zwolniony z tego powodu?

Przede wszystkim nie jest to sprawa czarno biała. Dr Emil Jedrzejewski był ordynatorem chirurgii i nie znam opinii, że był to fantastyczny Oddział, pacjenci byli wspaniale zaopiekowani i nikt nie stał w kolejkach. Modne jest widzę dzielenie lekarzy na dwie grupy: konowałów i nieskazitelnie czystych jak dr Jedrzejewski. Wy serio myślicie, że wszystko jest czarno białe i już oczywiste i wyjaśnione.
A spoleczenstwo przez lata spaliło na stosie tysiące, jak nie miliony czarownic.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?