La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1218 Culés

1

Jaką macie opinię na temat zmiany nazwiska na to partnera przy ślubie? Jakbyście ślub brali to oczekujecie, że wasza druga połówka weźmie wasze/wy jej? Jak ślub mieliście to możecie napisać jak to rozwiązaliście i czy mieliście dyskusję na ten temat

3

@MessiForeverTheBest Gdyby moja potencjalna żona nie chciałaby wziąć mojego nazwiska, wtedy odwołałbym ślub. Kto ma wiedzieć, ten wie.

5

@MessiForeverTheBest żona przyjęła moje nazwisko, bez dyskusji bo oboje uważamy to za coś naturalnego.

2

@MessiForeverTheBest rozmawialiśmy, ale uznaliśmy że jedno nazwisko po ślubie jest wygodniejsze pod kątem papierów. Zwłaszcza że z swojej spółki wyodrębniałem kolejną, gdzie wprowadzałem żonę do zarządu

Dlatego też mamy jedno, to samo, moje. Ale żona nie miała żadnych obiekcji, żeby zmienić, a ja propozycję zrobienia podwójnego uznała, że tyle to jej się pisać nie będzie chciało, bo oboje mamy długie nazwiska :)

1

@Kidd widzę kolega chyba z partii

2

@MessiForeverTheBest No byłoby miło na pewno :P
@Kidd Ładnie się w tym PSLu bawicie

2

@MessiForeverTheBest absolutnie Kolego nie :)
Od polityki trzymam się najdalej jak to możliwe

Po prostu w swojej spółce gdzie miałem miejsce „w budżecie”, wyodrębniliśmy oddzielną spółkę na wspólny biznes, który chciała rozkręcać żona. Papierowo o wiele łatwiej, a i kwestie finansowania prościej zrobić niż w dwóch odrębnych

2

@Kgorecki2500 jakbym był w PsL to bym z piękną koniczynka tutaj fikał na profilowym :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?