La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

0

Elliot Anderson trafi do Manchesteru City aż za 130 mln funtów.

Ja pierdziele za co? Przecież to niezły piłkarz i tyle, ale nic więcej specjalnego.

Ten rynek piłkarski jest chory i mam nadzieję że prędzej czy później zostana wprowadzone twarde regulacje dotyczące sprzedaży oraz kupna zawodników.

2

@Karol145 a my z Alvarezem nie próbujemy zrobić tego samego przypadkiem? Solidny piłkarz i koniec. Oyarzabal byłby rozwiązaniem średnioterminowym a przy tym moglibyśmy spokojnie wzmocnić defensywę.

3

@Karol145 a kto City zabroni? Mają 115 zarzutów, z których nigdy nie zostaną rozliczeni.

0

@Gibbon_FCB No tak, bo piłka jest zmonopolizowana (co jest dla mnie absurdem) przez dwie instytucje.

1

@Eto'o9 R10 No tak, też uważam że to absurd płacić tyle za piłkarza jakim jest Julian, bo jest solidny I tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?