La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1420 Culés

3

Mecz Iran- Egipt będzie meczem lbgtq. Trolling is a art XD


1

@Rifek Dumy z czego? Z tego że mają w dupie obyczaje krajów biorących udział w mundialu?

To jest ta chwila kiedy ideologia weszła dużo za mocno...

4

@Rifek zasada "żyj i pozwól żyć innym" odeszła dawno w zapomnienie...

0

@Azi "że mają w dupie obyczaje krajów biorących udział w mundialu?"

A Katarczycy byli tacy tolerancyjni dla gości że szok

0

@Rifek fajne usprawiedliwienie

1

@Azi Ja nikogo nie usprawiedliwiam. To gość ma się dostosować do gospodarza albo go nie odwiedzać.

0

@Azi Przepraszam bardzo, ale to oni są gościem i muszą się dostosować do kultury jaka panuje u gospodarza.

0

@Rifek @Hektor16 nie wiedziałem że robią burdy i wymuszają coś na gospodarzach. Nie wiem kto Was uczył kultury ale ja nie znam obyczajów, gdzie jak masz gości to wymuszasz na nich coś co jest sprzeczne z ich kulturą, choć oni sami nie robią nic złego.

Widać są różne "kultury".

0

@Azi co to za pokrętna logika to nie mam słów XD jak mam gości, którzy są ateistami to nie zdejmuję krzyża w domu. Jak mam imprezkę i jeden z gości jest weganinem to przygotuję coś pod niego ale na pewno nie zrezygnuję z karkówki na grillu. Jak odpowiedzi mnie arab albo pers to nie będę mojej córki lesbijki z różowymi włosami zamykał w szafie.

Co tu jest wymuszane za Iranczykach i Egipcjanach? Nikt nie każe im całować tej flagi lbgtq+#. Nie muszą się też na nią patrzeć. I jak dwóch gejów będzie się całować na trybunach to ci piłkarze też nie muszą się na nich patrzeć jak mają problem.

0

@Rifek pokrętna logika to jest mieć gości muzułmanów i kazać im odmawiać katolickie modlitwy. A dokładnie to się dzieje. Zastanawia mnie jak można być tak ślepym żeby próbować robić jakieś dziwaczne wykręty i tłumaczenia w Twoim stylu.

0

@Azi nikt im nie każe odmawiać żadnych modlitw lbqt na stadionie, co ty wymyślasz? XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?