- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1483 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
45 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1483 Culés
8
Norwegia nie jest żadnym czarnym koniem bo wszyscy się spodziewają, że mogą zrobić dobry wynik:
1
@Kgorecki2500 jeśli weszłaby do półfinału a może nawet 1/4 to jest wciąż czarny koń
Ostatni raz na mundialu byli w XX wieku, nie grali na ostatnim euro, mają fajne personalia, ale nie mają historii za sobą i ostatnie wyniki na turniejach to zwykle brak kwalifikacji w ogóle
2
@Kgorecki2500 będą jaja, jak czarnym koniem zostanie Szwecja i rozbije Norwegów już w 1/16
1
@Kgorecki2500 Szwajcaria jest z kolei moim czarnym koniem!
3
@Kgorecki2500 Belgia tym bardziej nie jest czarnym koniem, określanie ich w ten sposób po tylu turniejach jest po prostu śmieszne
0
@Gibbon_FCB Belgia dla mnie byłaby fest, bo oni mają już przeciętną kadrę, ich peak minął i nikt na nich nie stawia.
Zależy też o jakim etapie mówimy, bo Norwegia, Belgia to są dla mnie drużyny z potencjałem na ćwierćfinał i jak to osiągną, to nie będzie to niespodzianka. Ale wszystko powyżej ćwierćfinału, to już będzie wielki wynik dla jednych i drugich.
1
@Kgorecki2500 dokładnie, mnie to tak denerwuje. Wygrali grupę eliminacji 0 remisów i porażek, w dwumeczu 7:1 z Włochami chyba, mają Haalanda i potem ktoś mówi że to czarny koń xd
2
@Luciano99 @Gibbon_FCB Najlepiej jakby Belgia jutrzejszego poranka zakończyła przygodę na mistrzostwach świata.
1
@Kgorecki2500 otóż to. To żaden czarny koń. Świetny, atak i bardzo solidna pomoc. Chyba, że ktoś patrzył, że ich dawno na mudnialu nie było, to pod tym kontem jak najbardziej mógłby to być czarny koń.
Ja jeszcze uważam, że Meksyk może namieszać