La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1158 Culés

7

Typowy husarz w natarciu. Ubzdurał sobie, że jest na misji i że w ten sposób broni Polski. Mam nadzieję, że smutni panowie zapukają do jego drzwi o poranku.


6

@BillyButcher Znaczy to jest pewnie zwykły meneluś po 8 piwach, co wkręcił sobie złą fazę.

W takim wypadku nieważne czy jesteś z Ukrainy, może się mu nie spodobać, że krzywo się spojrzysz, za głośno oddychasz albo go przypadkowo szturchnąłeś.

Takiego to tylko złapać za łeb i wyprowadzić, ewentualnie strzelić w ryj i idziesz dalej, bo rozmowy z takim już nie będzie. Albo musi się ciebie wystraszyć albo zobaczyć, że jesteś silniejszy, bo tutaj tylko taki argument za nim przemówi.

2

@BillyButcher Zgadzam sie w stu procentach. Patalogie z obydwu stron nalezy pokazywac, pietnowac i surowo karac. Tylko w taki sposob mozna zatrzymac nienawisc. Nikt przy zdrowych zmyslach nie chce, zeby sie to rozprzestrzenilo.

2

@BillyButcher ale parowa. Cwany jak nikogo nie ma. Daj tam kogos w kolejce to pewno cichutko by zakupy zrobil i poszedl obsrany bo by na leb dostal za te darcie ryjca

1

@Luciano99 Troche tak, ale jak dla mnie to on zaatakowal ją rowniez, a moze przede wszystkim, ze jest Ukrainka. Nie ma na to zgody.

0

@Kai0 Skąd wiesz, że nikogo poza nimi nie ma w sklepie?

5

@Luciano99 Najważniejsze, że autor tweeta prawidłowo zidentyfikował jego poglądy polityczne. Bo to było chyba głównym celem wstawienia tego materiału.

2

@Cochise Potrzebował zapalnika, który go odpali, bo jest sfrustrowany życiem i musiał znaleźć ofiarę.

Usłyszał akcent i już się w tym zatracił, ale równie dobrze tym zapalnikiem mógła być 18 letnia alternatywka przed Żabką, byłaby wyzywana, że się ubiera jak szmata albo niewiadomo co.

Wiadomo, że tutaj sobie teraz tylko gdybamy, ale no napisałem, co mi się wydaje po prostu, bo to, że nie ma zezwolenia na takie patologiczne zachowanie w społeczeństwie jest oczywiste.

2

@Dari0G zwykly żul spod Żabki do utylizacji, ale autor tweeta oraz posta już odpaleni, że prawica czy inna Husaria XD
Generalnie @BillyButcher jest bardzo wczuty w ukraińską propagandę na Rambli, ale chyba nie bardzo rozumie że takimi postami bardziej szkodzi niż pomaga Ukraińcom.

3

@ToWinaSedziego Czy wszyscy, którzy wyzywają rasistowsko Viniciusa są rasistami? Nie. Widzą, że to działa, więc tak robią. Ktoś jest gruby, żeby mu dokuczyć, dzieci wołają "grubas". "Okularnik", itp. Tu jest tak samo. Jak słusznie zauważył @Luciano99, to żul, wściekły, ze nie został obsłużony. Usłyszał akcent i zaatakował w jedyny znany mu sposób. Gdyby przyszedł Rosjanin i zaoferował mu kratę wódy za jakieś świństwo, to by pewnie się zgodził. Dla Niemca zrobiłby to samo. Menelstwo rzadko kiedy ma poglądy.

1

@Luciano99 Lucek ty to masz doświadczenie z Orlenu

0

@BillyButcher takich odpadów to się powinno eliminować ze społeczeństwa odrazu

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BillyButcher I po czym stwierdzasz, że to husarz czy prawicowy Polak? Również dobrze może to być zwykły menelaos który ma gdzieś politykę XD

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?