- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1525 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1525 Culés
6
4
@takisobiektos Wczoraj jechałem wzdłuż ścieżki rowerowej w terenie zabudowanym. Jadę grzecznie 50, a po ścieżce wyprzedza mnie 14-15 latek na hulajnodze jadąc pewnie koło 65-70.
Dla zobrazowania miejsce o którym piszę:
https://www.google.com/maps/@53.1794824,23.1868994,3a,39.2y,17.66h,82.87t/data=!3m7!1e1!3m5!1sPR_E0Nb5nzFy0eNzW2jd3g!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26w%3D900%26h%3D600%26pitch%3D7.132104818443835%26panoid%3DPR_E0Nb5nzFy0eNzW2jd3g%26yaw%3D17.663318160862936!7i16384!8i8192?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MDYyNC4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D
1
@takisobiektos I jeszcze na czerwonym. A zeby się taki wyjebał I ten głupi ryj rozwalil
4
@takisobiektos Jako pieszy, kierowca i rowerzysta mogę stwierdzić - hulajnogi są najgorsze
5
@Hosh @agaFCB No to jest absurd totalny, ale bez rejestracji to ciężko namierzyć to się czują bezkarni. @MessiForeverTheBest Ja mieszkam w Niemczech i sam używam hulajnogi, ale tu takich cyrków nie ma, jest obowiązek rejestracji i ubezpieczenia.
1
@takisobiektos w Niemczech znowu nie ma nakazu noszenia kasku - nie rozumiem dlaczego jeszcze nie wprowadzili.
0
@takisobiektos Juz niech się nie zesrają. Wszystko tylko by chcieli rejestrować,opodatkować i ubezpieczać. Niedługo pieszy na buty będzie musiał OC wykupić.
0
@agaFCB Ale tak serio - czy ten konkretny przejazd na czerwonym stanowił dla kogokolwiek tutaj zagrożenie? Ewentualnie poza kierowcami, którym mogła żyłka pęknąć?
2
@maroon Tak lepiej niech zapierdalają bez opcji namierzania potem. W autach też niech ściągną rejestracje po uj to komu, ubezpieczanie też w sumie nie potrzebne.
2
@takisobiektos Dosłownie wczoraj ktoś tego samego chłopa nagrał i wstawił na Tiktoka a teraz wstaili na Twittera. Ta sama drogą którą wysłałem xD
0
@maroon Idąc tym tropem, to każdy może łamać przepisy, jeżeli w tym momencie nie stwarza zagrożenia.
0
@astralny Są kraje,gdzie takie rzeczy sa dozwolone. Nawet w Europie możesz przechodzić np. na czerwonym. U nas niestety tak nie ma. Ale odnoszę się tutaj do wpisu który podkreśla fakt przejazdu na czerwonym, tak jakby to w tym konkretnym przypadku stanowiło zagrożenie. I jeszcze w tym samym wpisie wyraża życzenie,aby sobie krzywdę zrobił. Xd. Ale to nikogo nie rusza - najwazniejsze,że koleś zlamał przepis - ukrzyżować,ukamieniować go za to.