La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

15

Fanboje Krystiana to jest jakiś wynalazek nie z tej ziemi.
Jeszcze przed meczem Portugalii z Kolumbią, portale zaczęły wypisywać o super łatwej drabince Argentyny do ew. finału. Problem w tym, że ta drabinka uwzględniała Kolumbijczyków w ew. ćwierćfinale.
I jaka była narracja kibiców Ronaldo? Wszystko jest ustawione pod Argentynę. Rozumiecie? Oni sami przedwcześnie założyli, że Portugalia nie wygra z Kolumbia, zajmie drugie miejsce w grupie i nie trafi na Argentynę w potencjalnym ćwierćfinale.
A Kolumbię, na którą teraz Argentyna może trafić w 1/4 nazwali ogórkami. Tą samą Kolumbię, z którą Portugalia nie potrafiła wygrać, żeby mieć lepszą drabinkę w drodze do finału.
Jedno wielkie XD

1

@barcu$ no Urugwaj też specjalnie odpadł żeby Argentyna miała łatwiej. A Portugalia jak tak będzie grała to Chorwacji nie przejdzie.

2

@barcu$ Tak to się ułożyło i tyle. Łatwo jest do 1/4 potem już się zaczną schody. Kolumbia gra jak drużyna, która może walczyć o medal.

0

@Kubsoleon
Wiadomo jadą na dopingu od papy escobara więc mogą wygrać jakiś medal cxD xD xD

0

@barcu$ tylko wejdę w komentarze na jakimś fb i już mi się odechciewa wszystkiego xD Wszystko pod Argentynę, oczywiście. Wcale inni nie dali dupy włącznie z Portugalią, a Argentyna jako jedna z niewielu przejechała się po swojej grupie. Mam nadzieję, że Chorwacja zakończy marzenia pięknego o czymkolwiek na tych MŚ.

0

@Kubsoleon nie bez powodu w ostatnim CA America Argentyna i Kolumbia grały w finale

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?