La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

2

Messi król strzelców, MVP finału i wygrana Argentyny. Myślicie, że byłaby Złota Piłka?

1

@xvcWinterSoldier Jak by utrzymał poziom w fazy grupowej przez resztę mundialu to mógłby stolik z głosami wywrócić. W Europie mimo kilku zawodników z zajebistymi sezonami to nikt nie zgarnął pełnego pakietu trofeów ( PSG nie liczę, bo taki Dembele to 11 razy w pierwszej 11 zagrał w lidze XD)

3

@xvcWinterSoldier nie, bo gra w lidze gdzie poziom jest orlikowy.

2

@xvcWinterSoldier Normalnie każdy piłkarz za takie coś by dostał ZP, ale Messi gra w Stanach a nie w Europie i to może być decydujące. Dodatkowo Messi ma już 8 i każdy myślał, że ta ósma to była ostatnia spinająca wszystko. No ja bym mu dał ZP jakby to osiągnął, bo jest naprawdę najlepszy na świecie i to udowadnia.

0

@xvcWinterSoldier
@heniusss
@clyde
@Kubsoleon
Oczywiście że dostanie złotą piłkę
Grając w lidze farmerów w wieku 39 lat
Przyjeżdża na MŚ zgarnia złotego buta Najlepszego zawodnika i puchar
To wstyd dla tych kozaków z Europy że gość z emerytury wchodzi do poważnej piłki i zamiata każdego

0

@Krzysztof1987 nie dostanie xD Mistrzostwa Świata to przypieczętowanie trofeów klubowych. Trzeba zdobyć coś z klubem + pokazać się dobrze na MŚ, nie wystarczy tylko jedno. A MLS to śmieszna liga więc Messi nie dostanie żadnej ZP.

0

@clyde Patrz Haaland 2023 :)

0

@clyde Przecież Messi dostał ostatnią ZP w zdecydowanie większości za Katar xD
Co ty w ogóle gościu mówisz? Podsumuj sobie nagrody ZP podczas Mundiali. Zidane 98, Nazario 2002, Cannavaro 2006, Modric 2018, Messi 2022.

0

@Kubsoleon ale nadal grał w Europie a nie w lidze hamburgerów. XD

0

@clyde To jest jedyny argument.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?