- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1120 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1120 Culés
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
3
@Laminedependencia po co nam Diomande?
Alvarez jest nam potrzebny.
3
@AlexDark00 mamy jednego skrzydłowego z dryblingiem.
4
@Laminedependencia Diomande to marzenie w Barcelonie
0
@Encore fajny zawodnik, bardzo młody ale już pokazał ile umie w kreacji gry
2
@Laminedependencia jak nie ma trzecie opcji to zdecydowanie wersja z Diomande. Przynajmniej skrzydła będą obsadzone
1
@Laminedependencia i nie mamy napastnika poza Torresem, a ty chcesz to oprzeć na słabym Vlahoviciu, którego nikt nie chce mimo, że jest za free
Komentarz usunięty
0
@Laminedependencia Pierwsza opcja jest tak oczywista,że to w zasadzie żaden wybór.
0
@AlexDark00 Nie jest za free. Zamiast płacić klubowi za wykup, Dusan zgarnie premię za podpis.
0
@Laminedependencia Ani to ani to.
Komentarz usunięty
0
@maroon no i dlatego nikt go nie chce. Bo chce ogromną premię i jeszcze większą tygodniówkę, a nie jest TOP ką.
0
@AlexDark00 gdzie napisałem że Vlahovic ma tutaj być pierwszym wyborem. Grałby ten który jest aktualnie lepszy. No i mielibyśmy w końcu oba skrzydła, nie tylko prawe gdzie gra potrojony Yamal. Fajnie że się nauczyłeś edytować komentarze po fakcie to ci łatwiej komuś odpłacić. Opcja z Alvarezem też jest taka sobie, zawodnik bardzo dobry, ale czy gwarancja goli za tę fortunę ?
1
@Laminedependencia Mamy oba skrzydła, na lewym masz Raphinhę i Gordona, który nawet tu meczu nie zagrał, a ty chcesz jeszcze dołożyć gościa, który jakby przyszedł musiałby być podstawą. Potrzebujemy TOP napastnika, a nie kolejnego skrzydłowego.
Po prostu nacisnąłem za szybko wyślij i dopisałem resztę, którą chciałem dopisać. Tyle.
1
@AlexDark00 No to się zdecyduj,bo narracja ci się rozjeżdża - albo nikt go nie chce,bo jest za free,albo nikt go nie chce bo jest za drogi.
0
@maroon nikt go nie chce mimo, że jest za free, bo jest za drogi ze swoimi oczekiwaniami. Naucz się czytać ze zrozumieniem xd
1
@AlexDark00 mamy prawe skrzydło w ataku, lewe to tak średnio. Raphinha ciągle kontuzje a Gordon pod względem kreowania to do Diomande nie ma podjazdu. Poza tym Diomande gra na obydwu skrzydłach ma zmianę, byłby też opcją za Yamala jakby wypadł.
0
@Laminedependencia Czyli rezerwowy za 130 mln, gdzie mamy już Raphinhę, który kosztował 60 mln i świeżego Gordona za 70-80 mln. Na napastniku będzie biegać niepewny Ferran i jeszcze bardziej niepewny Vlahovic... To ma sens.
Wiem, że mamy Joana Garcie, ale może jeszcze kupmy Donnarume za 60 mln, bo jak Garcia wypadnie to będzie idealny zmiennik.
Edit Jakbyśmy nie mieli Yamala to Diomande miałby sens.
0
@AlexDark00 gdzie napisałem że rezerwowy xD chłopie weź się nie kompromituj. Diomande do każdego klubu wjeżdża do podstawy aktualnie.
0
@Laminedependencia to troll, nie warto tracić czasu na dyskusję
0
@Laminedependencia czyli posadzisz Raphinhę, który intensywnie biega na LS, dlatego kupiliśmy jego kopię w postaci Gordona, który biega jeszcze więcej, a teraz sprowadzimy kolejnego LS-a za 130 mln żeby posadzić Raphinhę i jeszcze bardziej przyspawać Gordona do ławki... Nie mając napastnika z prawdziwego zdarzenia... Logiczne.
0
@Azazel_Pazuzu Trollem to wy musicie być mając 3 świetnych skrzydłowych, w tym dwóch grających zazwyczaj wszystko i chcieć sprowadzić 4 tego za 130 mln, który też chciałby grać wszystko. W tym samym momencie nie kupić świetnego napastnika i już wgl zapominając o pozycji środkowego obrońcy xd
0
@Laminedependencia Barca kupiła na LS gordona. kupowanie 19 latka za tak chore pieniądze to już totalny odlot.
1
@AlexDark00 nie posadzę tylko sprzedam Raphinhę, po co nam zawodnik który jest dostępny na połowę meczów. Wiadomo że każdy go tutaj uwielbia, ja też, ale widzisz co się dzieje z jego zdrowiem. Więcej go nie ma niż jest. Przed MŚ się oszczędzał i wypadł po 1.5 meczu z tym samym urazem. Oby Brazylia odpadła w 1/8 bo wróci na 1/4 i się znów rozsypie, tylko tym razem to my będziemy mieli problem
0
@AlexDark00 Jak jest za free,skoro zamiast wykupu jest premia za podpis? Wytłumacz mi co rozumiesz przez pojęcie "za free".
0
@Laminedependencia jak rzadko ale się zgadzam z Aleksikiem, bo po co nam Diomande? Nam na już potrzebna jest 9, ale czy Alvarez? Moim zdaniem nie zapewni tylu bramek.
1
@Laminedependencia Wolałbym Diomande bez Vlahovicia, Olmo przesunąć na 9 + młodego Hamze do rotacji a na ofensywnej pomocy to można do rotacji z Ferminem dać Yamala/Rafe czy tego młodego Ebrima Tunkare
0
@Laminedependencia Z tego dealu to oczywiście że Alvareza, jest to już bardziej pewny transfer niż kupno 19latka po jednym dobrym sezonie w Bundeslidze hmmm coś mi to przypomina - transfer pewnego czarnoskórego skrzydłowego który robił furore w lidze niemieckiej i w dodatku za kosmiczne pieniądze.
Co do Vlahovica to szkoda nawet komentować, to już bym wolał chyba powrót do zawodnika typu De jong na 9
0
@maroon Za free czyli bez kwoty transferu, wiadomo, że będzie premia dla piłkarza, ale nie będzie wynosić tyle ile wynosiłby transfer, a po drugie przy każdym transferze taka premia jest nawet za te, za które normalnie się płaci.
0
@AlexDark00 Czyli nie jest za free. Wolny zawodnik zgarnia o wiele więcej za podpis. A to czy mniej niz kwota transferu to zależy od okoliczności i od negocjacji.