La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1203 Culés

2

Świat według Kiepskich", "Miodowe lata" oraz "13 posterunek"
Wasza ulubiona postać .
Marian Paździoch
Karol Krawczyk
Stępień

1

@gumaz Marian bez dwóch zdań.

Marian zjada wszystkich, ale wybierać pojedynczo z każdego serialu to z miodowych Norka riposty do Karola niszczyły grubego doszczętnie ^^ 13? Też Stępień ^^

1

@gumaz
Ferdek
Krawczyk
Stępień

0

@gumaz Mariolka, Pamela, Policjantka Kasia

0

@Rastafarnianin Kasia dalej ogień a minęło tyle lat

1

@gumaz Ja lubiłem Kurskiego w Miodowych. Jak się w matce Aliny zakochał, top. XD

1

@1LY0 ja jednak Karol ,za tekst o jabłoniach xd

0

@Giwera mamusia też robiła robote

1

@gumaz
- Boczek,
- Karol Krawczyk,
- Arnie.

0

@gumaz Boczek ,Norek i Czaruś

3

@gumaz Tadek Ty pamiętasz mnie z czasów jak wazylem 60 kilo?

Nie, nigdy nie pokazywałeś mi zdjęć ze żłobka :V

1

@gumaz Jeśli o mnie chodzi to zarówno w ,,Kiepskich" jak i ,,Miodowych Latach" postaci, którą bym mógł nazwać ulubioną nie ma. W mniejszym bądź większym stopniu lubię tam każdego tak szczerze. Za to w ,,13 posterunku" jest już totalny brak nawet takowych :).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?