La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1611 Culés

14

no i here we go, kierunek średni jednak

Komentarz usunięty

3

@blakkudium Do kadry Go!

2

@Lanosss szkoda, że nie Europa, ważne, że nie Araby.

3

@Lanosss czyli jednak. I git

1

@Lanosss szkoda że nie Inter Miami

1

@Cule1019 Przecież to nierealne było.

0

@Cule1019 on sie tam nie nadaje

1

@Lanosss @DonCarletto i cyk USA sie potwierdza

0

@Lanosss Chicago Fire to jedyna ekipa ze Wschodu której Messi nie ukąsił

0

@mekston @FcPortoFan1999 wygląda na to, ze jednak za wiele ofert nie miał. To Chicago to chyba ostatni jego wybór był czekając na cos lepszego

0

@Lanosss Nie miał bo Turki aż takiego parcia na transfer nie robiły jaki mogłyby zrobić.

1

@FcPortoFan1999 arabscy wygląda na to, ze tez nie

0

@Lanosss Nie chciał do Premier League, bo niby pogoda nie taka, a idzie do Chicago, gdzie jest chyba gorzej.

0

@Gibbon_FCB Jednak liga arabska jest dużo mocniejsza niż MLS.

0

@Arkon on nie mial zadnych ofert z anglii, podejrzewam, ze i z wloch rowniez nie. Widac, ze odwlekał decyzje z Chicago jak tylko mogl czekając na cos lepszego. Lepsze kluby mls tez nie wykazaly zainteresowania

2

@Lanosss Czyli sprawdziło się to co mówił kilka lat temu. Populacja fanów mls zwiększa się i mecze Miami vs Chicago będą mieć u nas sporą oglądalność.

1

@Adran360 a my tam jestesmy juz od dawna. Młodzież bedzie sie od nas uczyc

0

@Lanosss Wcześniej miał i to wiele. Teraz oczywiście zostały mu MLS czy Arabia, może Włochy jak Modriciowi. Generalnie nie cierpię USA, ale jak już to jakieś ciepłe Miami czy LA, a nie beznadziejne Chicago.

0

@Lanosss 38 lat na karku, ostatni sezon dobitnie pokazał że pociąg mu odjechał, no nie ma sensu tego dalej ciągnąć Robertowi i myślę że po odpadnieciu polski z mundialu jego decyzja była znana.

0

@Arkon Polaków spotka xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?