La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

2

Ojj Barcola będzie do wyjęcia na luzie, czemu my popełnilismy tak pochopną decyzje z tym Gordonem, Psg jest mega blisko Akliouche i Diomande, także Barcola będzie zmuszony do odejścia.

1

@Kapitan9 Barcola to zwykły placek jest, jego jedyny atut to że szybko biega, prawie zawalił PSG finał LM.

1

@Kapitan9 bo Flick chciał Gordona i trzeba było uprzedzić Bayern i Liverpool. To że tobie sie nie podoba nie ma tu znaczenia

0

@Kapitan9 Że niby Barcola byłby dla nas dobry?

0

@Kapitan9 czlkowieku nie osmieszaj sie po raz enty, przeciez ze dwa dni temu proponowales przecietniaka Soule z Romy

5

1

@takisobiektos to kim jest Gordon w takim razie, ktory tylko biega xD

0

@MOLESTA Masz go na profilowym i coś mówisz. Wystarczy obejrzeć jego jeden mecz w reprezentacji i zobaczyć jak ten gość jest tragiczny. Po za tym w klubie wcale nie lepszy, nigdy niczym się nie wyróżniał a nie raz miałem okazje go oglądać. Transfer Gordona to strzał w kolano i zobaczysz to za jakiś czas. Jeżeli chodzi o Soule, to co w nim jest złego? Młody argentyńczyk z świetnym dryblingiem i techniką, za grosz z Romy, który może grać na prawym skrzydle, pomocy ofensywnej a nawet i na dziewiątce. Jako zmiennik dla Yamala idealny, jak ty sobie wyobrażasz sytuacje, w której Roony odchodzi, Rashford nie zostaje wykupiony a my zostajemy z łamliwym Raphą, nie pewnym Gordonem i Yamalem? Fermin czy Olmo teoretyczne mogą tam grać, ale to nie jest ich naturalna pozycja i nie radzą sobie tam najlepiej.

0

@Kapitan9 napisz że nie znasz sie na piłce nie pisząc że nie znasz sie na piłce. Tragiczne to są co najwyżej twoje mądrości które tu co chwilę proponujesz

0

@BORO_12 Po to przecież jest ta La Rambla, żeby pisać swoje "mądrości" i przemyślenia. Co do Gordona tak jak mówie, obejrzyj chociaż jeden mecz i oceń jego umiejętności, po za tym, że biega nie prezentuje sobą nic, zero techniki, zero dryblingu i obala się o swoje własne nogi.

0

@Kapitan9 oglądam i twoja opinia jest idiotyczna. Albo zmyślasz że obejrzałeś chociaż jeden jego mecz albo poprostu nie znasz sie na piłce

0

@BORO_12 Ja również oglądałem nie raz mecz w wykonaniu Gordona, mówiąc szczerze nigdy nie wyróżniał się na boisku, tak jak napisałem wcześniej. Możliwe, że oglądałem same słabe mecze w wykonaniu Anglika a obejrzałem ich naprawdę sporo. Możliwe również jest to, że oglądasz mecze jakiegoś innego Gordona, nie koniecznie Anthonyego. Ponadto uważam, że znam się na piłce, kibicuje od naprawde długiego czasu, obejrzałem masę spotkań a ten sport to moja pasja.

0

@Kapitan9 nie uważam siebie za kogos z dużym pojęciem o piłce ale piszesz same idiotyzmy na temat Gordona. Ty wiesz wogóle na czym polega no nie wiem, nieustanny przemyślany pressing, bronienie zespołowe czy odnajdywanie wolnych przestrzeni? Już sam sie tu ośmieszasz bo Gordon zarówno na radarach jak i zwykłych statach przebija drybling Barcoli nad którym tak ubolewasz, nie znaczy to że jest dobrym dryblerem bo jest co najwyżej średnim ale Barcola też w tym jest średni

1

@BORO_12 Nikt nie neguje, że Gordon dobrze pressuje i wykonuje pracę bez piłki. Tylko Barcelona nie kupuje skrzydłowego wyłącznie do biegania za obrońcami. Flick wymaga głównie od niego pressingu ale równie ważna jest jakość z piłką, drybling, gra 1 na 1, kreatywność i umiejętność robienia różnicy w ataku. I właśnie w tych elementach Gordon jest po prostu cienki. Wydanie 80mln na niego (w mojej opinii) jest po prostu głupotą. Jeżeli chodzi o Barcole, to bronią go statystyki, które ma dobre jak na głównie rezerwowego.

0

@Kapitan9 ziomek Barcola zrobił mniej g/a od Gordona a gra w owiele bardziej ofensywnym zespole, a poza samymi liczbami nie ma więcej do zaoferowania od Gordona.
Flick najlepiej wie jaki profil chce mieć w kadrze, wiele mówi że Raphinha jest absolutnie kluczowym elementem naszego systemu a Gordon to jego klon profilowo. Barcola w żadnym wypadku nie jest lepszy i nawet przy ewentualnym odejściu Raphinhi wolałbym kogoś innego kupić.

0

@BORO_12 No właśnie potwierdzasz mój argument. Mówisz, że Gordon jest profilem Raphinhi, tylko że Raphinha poza pressingiem daje liczby, kreację, ostatnie podanie i potrafi sam wygrać mecz. Gordon tego poziomu zwyczajnie nie prezentuje. A To, że Flick go chce, nie oznacza, że transfer będzie trafiony. Trenerzy też popełniają błędy, a wydanie około 80 mln za tego zawodnika uważam po prostu za zły ruch. Uważam, że możemy zakończyć dyskusje, mówiąc szczerze to nie chce mi sie totalnie jej kontynuować, ty piszesz swoje ja swoje i mamy po prostu oddzielne zdania. Dlatego właśnie wyciągam dłoń.

0

@Kapitan9 nigdzie nie potwierdziłem twoich idiotyzmów. Że niby Gordon nie daje nic w kreacji xd? Liczby robi dobre jak na zespół w którym gra, w tak ofensywnym zespole naturalnie wzrosna ale nikt nie oczekuje że na starcie zrobi tyle co Raphinha który dopiero miał/ma swój prime. Głupie urojenie że Gordon poza samym bieganiem nic nie daje.
Możesz sobie kończyć ale jak mi sie będzie chciało to dalej będę reagować kiedy ktoś w tak nieudolny sposób obraża naszego zawodnika który nie zdążył nawet jednego meczu u nas zagrać

0

@BORO_12 Nigdy Gordona nie obraziłem a to co piszesz to delikatne oczernianie mnie. Życzę Gordonowi jak i całemu klubowi i wszystkim kibicom, żeby mu się udało i żeby odpalił i tego od niego powinniśmy wszyscy oczekiwać. Nie jestem zadowolony z transferu tak jak mówiłem nie raz, na temat samego zawodnika już się wypowiadałem, ale jeżeli Anthony jest już w zespole to powinniśmy wszyscy życzyć mu powodzenia i na niego liczyć. Tak jak mówiłem, kończymy temat, dzięki za dyskusje, do potencjalnego następnego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?