- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1414 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1414 Culés
24
"Ale co Wy się dziwicie, że Barça, Barça to, Barça tamto - to jest najlepsza drużyna ostatniej dekady mająca nie dość że świetnych piłkarzy (trio MSN), to do tego wypracowany przez lata system gry który zakłada absolutną dominację rywala i już nie chodzi mi o tiki-takę (która lata swojej świetności ma za sobą), ale o bardzo skuteczny pressing i umiejętności techniczne zawodników gdzie nawet Sergi Roberto czy Munir, Sandro potrafią minąć rywala czy zagrać z klepki. Dalej naśmiewajcie się z Rakiticia czy Iniesty i z klapkami na oczach wielbcie Isco, który w tym sezonie nie zagrał chyba dobrego spotkania i gdyby nie te kilka asyst to już w ogóle byłaby kaplica. Ktoś niżej napisał - do gry z Atlético trzeba mieć jaja a nie truchtać sobie w środku pola jak Kroos, który ostatnimi czasy nawet krosowej piłki dobrze nie wypieści, czy przy byle kontakcie z piłką rzucać się na murawę niczym walnięty piorunem jak to lubi robić Ronaldo. Biegają miliony, gwiazdy i znowu są problemy, bo trzeba DRUŻYNY..."
Jakie to prawdziwe :D
0
@PheNOmeN zara el fujarka zrobi znim porzadek napise ze ban bo kibic barcy.
0
@PheNOmeN Nie widziałem jeszcze by ktoś się śmiał z Iniesty :)
3
@PheNOmeN To na rm.pl są takie mądre komentarze też ? o.O
2
@macio_944 No czasem się coś trafi :D.
0
@diablozgr Myślę że chodziło mu o to że np. ktoś się śmiał z Iniesty patrząc na to jak on grał(czyt. słabo).
0
@PheNOmeN To wiem że ktoś ale ja nigdy nie widziałem takiej sytuacji :p