- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1120 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1120 Culés
0
Mam pytanie dotyczące fify. Czy jest taka możliwość ze za jakiś czas będzie dostępna aktualizacja w której będzie poprawione sędziowanie? No bo na prawdę te karne z du.. irytują. Byle jakie dotknięcie i jest gwizdany faul
1
@kibic_sukcesu Z reguły to problem musi być naprawdę powszechny, pół świata musi zacząć narzekać, by twórcy w końcu działali.. zresztą sędziowanie to w obu grach porażka.. ja w PES za skoszenie rywala ostatnim obrońcą dostałem.. upomnienie ^^
1
@kibic_sukcesu Akurat w końcu sędziowanie w tej fifie poprawili. Karnych jest dużo, ale są gwizdane prawidłowo o bardzo dobrze można się pokiwac i wymusić faul. Trzeba się przestawić i nauczyć lepiej odbierać piłkę, a nie jak w każdej poprzedniej fifie na pałe byle by wleciec w gościa. Inna sprawą jest to, że automatycznie sterowani obrońcy przez komputer są ułomni i sami faulują..
0
@kibic_sukcesu Ja czekam aż w końcu zrobią czerwone kartki dla bramkarzy wycinających napastników idących sam na sam..
1
@Arkadio90 Ogólnie to jesli chodzi o samo odwzorowanie przepisów gry, to FIFA i tak jest lepsza niż PES, chociażby z tego względu, że w grze od EA jest zawarta jedna z absolutnych podstaw futbolu - zagrania ręką, czego w KONAMi nie ma do tej pory... jest również rzut sędziowski, czego w PES także nie ma.. więc ogólnie jeśli chodzi o wierność i oddanie regułom gry to FIFA zdecydowanie góruje..
Sędziowanie natomiast.. i tu i tu jest niestety porażką, no ale wypuszczając fixy to panowie z EA wolą tak zmodyfikować gameplay, żeby znów dzieci pace'a miały uciechę, że mogą sobie kiwać do woli, z kolei KONAMI zawsze popada ze skrajności w skrajność; jak czegoś nie ma wcale, to po aktualizacji jest tego za dużo.. i na odwrót..