- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1206 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1206 Culés
10
Parę ode mnie odnośnie dzisiejszego meczu:
- świetny Neymar, kiedyś nie sądziłem że może kierować drużyną, miałem Go trochę za gwiazdora i takiego gimbusa, który ma wielkie umiejętności, ale musi się jeszcze wiele nauczyć, ale dziś, jak i przez ostatnie spotkania udowadnia mi dobitnie, że jest piłkarzem coraz dojrzalszym, a do tego niesamowicie efektywnym i efektownym... możemy być z Niego dumni :)
- Rakitic i Suarez: Rakitic bardzo przeciętnie mimo dwóch bramek, nadal w rozegraniu średnio się odnajduję, mam wrażenie że jest zbyt powolny... ale dajmy mu czas, pamiętajmy że On potrafi zagrać świetne piłki, to nie jest tak że nie ma umiejętności; Suarez - najbardziej irytujący piłkarz naszej drużyny, lub jeden z najbardziej irytujących... ech, ciężko cokolwiek pozytywnego napisać niż tylko to, że się chłopina stara... niemniej jednak jest ogromnie chaotyczny, mam wrażenie że nie myśli za bardzo co zrobić, a jak pomyśli, to albo podanie będzie koszmarne, albo nie w tempo, za mocno, za słabo, czekamy na jakieś przełamanie, bo czasem tego nie da się oglądać, pomijam już to żenujące nurkowanie (ogólnie ostatnio)
- Drużyna: generalnie dobry mecz całej drużyny, w końcu to można napisać :)
Były akcje, było dobre tempo, było panowanie nad meczem... ktoś powie: "To tylko BATE", ale tak naprawdę ostatnio mieliśmy ogromne problemy z Las Palmas, więc to jest sukces tak naprawdę ;)
PS: Odnośnie idiotycznej okładki Przeglądu Sportowego jakoby Lewy był jednym z faworytów do ZP - to tylko świadczy jak niski poziom dziennikarstwa mamy w Polsce. Szok.