- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 939 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 939 Culés
1
Jak myslicie kto latem trafi do Barcy juz duzo sie o tym gazety rozpisuja 100 mln za Verattiego , podobna kwota za Pogbe obydwaj podobno bardzo chca grac w Barcelonie a moze jednak Coutinho ? Jezeli ktos oglada mecze Juve widzi ze jak Pogba nie ma obok siebie Pirlo ani Vidala juz tak nie blyszczy to troche martwi..
2
@kkbarca Z tej trójki najbardziej bym chciał Verattiego, ale nie oszukujmy się, transfer nie realny. Pogba jest na prawdę dobrym grajkiem, ale według mnie Barca potrzebuje dynamicznego gracza do środka pola i dlatego jestem za Coutinho. Myślę, że jak Brazylijczyk miałby w środku pola graczy Barcy jak Messi, czy Iniesta, to nie schodził by poniżej pewnego poziomu i do tego nie kosztuje 80-100 mln.
1
@kkbarca Czas pokaże :D To będzie zależeć jak będą grali: Roberto, Rafinha (jak wyleczy kontuzję), Halilović i Denis Suarez. No i jeszcze będą: Turan, Busi i Iniesta.
Może się okazać, że nikt nie będzie Nam potrzebny, a może być zupełnie odwrotnie i będziemy potrzebowali pomocnika, jak ryba wody. Trzeba czekać :)
A już wracając do twojego pytania. Wydaje mi się, że to będzie Pogba. Nie wiem czy to byłby dobry transfer, wszystko by się okazało. A tak w ogóle, zastanowiłbym się nad Andre Gomesem.
2
@Bartek110 Patrząc na dzisiejsza pomoc Barcelony jestem w stanie powiedziec ze oni za wiele nie pomagaja Iniesta nie ma juz takiego parcia grania do przodu wiec mysle ze Coutinho sprawdzil by sie najbardziej dlatego ze gra mocno ofensywnie.
0
@kkbarca Nie potrzebujemy nikogo na pozycje Coutinho. Mamy Inieste, Turana, Rafinhie, Halilovicia i Suareza jesli wroci. Potrzebny nam jest typowy srodkowy pomocnik.