- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1589 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1589 Culés
0
Perez ewidentnie posmarował sędziemu
1
@Jarek111 Laaal ale Ty śmieszny jesteś. Prowadzisz kursy jakieś? Tez tak chce
0
@mich_l Co to znaczy "Laaal ? Jedyne kursy jakie Ci są potrzebne to chyba języka polskiego ..
0
@Jarek111 Bardziej bym stawiała że Tobie ;) Przed znakami interpunkcyjnymi nie stawia się spacji.
0
@xwiktoriax A ja, że Tobie :) Przed "że" stawiamy przecinek. Jeżeli chcesz kogoś poprawiać to chociaż miej podstawową wiedzę.
0
@Jarek111 Wybacz, jak mogłam popełnić tak wielki błąd? Nigdy więcej
0
@xwiktoriax A Ty wybaczysz mi moje potworne spacje ?
0
@Jarek111 Oczywiście
0
@Jarek111 Gdybys byl inteligentny bys zrozumiał:)
Mi z polaka? Czlowieeeku w podstawowce mialem 3 miejsce z ortografii! Mature zdalem i wystarczy:)
A czyli niepotrzebne mi kursy z dowcipu bo jestem śmieszny? Dzienki!
Pisze przez en zebys miał się do czego przyczepić:p
0
@mich_l Czyli "Laaal" zrozumieją tylko inteligentni ? Cóż, żadne kursy z dowcipu nie są Ci potrzebne
0
@Jarek111 Brawo! Zrozumialeś! Dzięki, to mile z Twoich.. chcialem powiedzieć ust ale bardziej pasuje tu rąk;)
0
@mich_l Może jeszcze posiadasz jakieś dziwne zwroty tylko dla wyższej inteligencji ?
0
@Jarek111 A posiadasz taką? ;o
0
@mich_l Problemy z dedukcją ?
0
@Jarek111 Też masz? współczuję :(
0
@mich_l Laaaaaal ale mi dowaliłeś
0
@Jarek111 Nie płacz tylko, bo bende mieć wyżóty sómienia ;(
0
@mich_l Jedynie Twoja głupota jest tutaj godna płaczu ale niestety nie z mojej strony :)
0
@Jarek111 Zwroty grzecznościowe z dużej litery. Zszokowałeś mnie ;o
Moja głupota... Głupotą nazywasz śmianie się z kogoś zamiast niepotrzebnego napinania i wulgaryzmów? Pozdrawiam;) Dobranoc i Kolorowych ;)
0
@mich_l Skoro jesteś taki inteligentny to z pewnością wiesz o co chodzi z Twoja głupotą :)
0
@Jarek111 Masz rację, jestem głupi i nie wiem. Wygrałeś tą debatę. Teraz możesz w CV sobie wpisać nowe osiągnięcie:p a teraz już całkiem serio - bez odbioru, było śmiesznie ale czas kończyć. Paaa!