- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1540 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1540 Culés
1
Komentarz z RM, podoba mi sie :
Dużo będzie w tym meczu zależało od tego z jaką taktyką piłkarze Realu wyjdą na boisko i z jakim nastawieniem mentalnym. Bo Barça pewnie zagra tak jak zwykle. Real był zawsze trudnym rywalem dla Barcelony bo na derby wychodzili naładowani, nagrzani i walczyli prawie że na śmierć i życie. A jeżeli Benitez będzie ich hamował i zdecyduje się na taktykę defensywną to może się to dla niego skończyć tak jak pierwsze derby dla Mourinho. Barcelona przy takich piłkarzach i przy takiej formie Neymara nie potrzebuje wiele żeby strzelić gola. To tez nie jest ta drużyna co 2-3 sezony temu kiedy żyła z utrzymywania się przy piłce, mozolnego klepania i czekania na przebłyski Messiego. Dziś Messi nie jest niezbędny a Barcelona wcale nie musi mieć większego posiadania piłki od przeciwnika żeby go pokonać. Dziś styl Barçy jest bardzo uniwersalny. Potrafią dostosować się do każdego przeciwnika i maja bardzo szeroki wachlarz możliwości w ofensywie. Skrzydłem, środkiem, klepka, kontra, stały fragment ? Nie ma problemu.. A w razie czego Messi, Neymar czy Suárez mogą w pojedynkę załatwić sprawę. Barcelona jest groźna praktycznie w każdym elemencie gry w ofensywie. Natomiast Real w ataku ma już bardzo mało rozwiązań. Najczęściej są to wrzutki w pole karne i tutaj wiele się nie zmieniło w stosunku do poprzedniego sezonu. Natomiast w obronie jest odwrotna sytuacja. Tutaj Real zdecydowanie góruje nad Barceloną i to powoduje że mimo słabszego ataku również mogą bardzo łatwo strzelić gola. Barcelona w tym sezonie potrafi się strasznie gubić pod własną bramką. Piqué, Mascherano i Mathieu narobili już baboli za cały sezon. A to że już 2 razy tracili po 4 gole mówi samo za siebie. Jak dla mnie w tym meczu jest 50/50 a zadecyduje psychika, ewentualnie odrobina szczęścia.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty