- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1533 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
127
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
11
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1533 Culés
32
Szacunek szacunkiem do przeciwnika, ale do Realu? Nie jestem typem czlowieka ktory zyczy im dobrze. Ogladam kazdy ich mecz z nadzieja ze straca punkty. Mam nadzieje ze Barca ich upokorzy. Lubie patrzec na bezradnego Ronaldo, na zlego Pepe ktorego az nosi, czerwonego Ramosa itd....
A Wy? Jakim typem kibica jestescie?
P.S Przed epoką Mourinho w Madrycie nie bylem takim zawistnym...
7
@KmN Oczywiście szanuje ich jako rywala, ale od zawsze na zawsze będę im życzył jak najgorzej. Jak Real przegrywa to na mojej twarzy wtedy pojawia się uśmiech od ucha do ucha. Mam taką nadzieję, że w sobotę gdzieś koło 20.30 będę się cieszył i zapewne nie tylko ja z porażki białych, i sześcio stopniowej przewadze punktowej:)
6
@KmN Można szanować niektórych graczy np Raula, można trenerów np Ancelottiego. Ale do klubu o nazwie Real Madryt nie mam szacunku bo dlaczego niby mam mieć? Od zarania dziejów prowadzą działania przeciwko Barcy nie tylko na stopniu sportowym. Nie, nigdy ich nie szanowałem i raczej nigdy nie będę
3
@KmN Szacunek jakis tam mam za to co osiagneli ale jestem raczej jak Pique, szczerze ich nie znosze i wcale sie z tym nie kryje :)
2
@KmN Masz kolego racje i prawidłowe podejście . Ja rownież tak mam każdy mecz oglądany prze ze mnie to ściskanie pieści nie kciuków za ich porażkę a każda ich porażka , to wielka moja radość .
3
@KmN Jak to sie mowi: nic do nich nie mam, szacunku takze. ;)