- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1054 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1054 Culés
10
Wczoraj jeden z użytowników FCBarca pokazał mi ciekawą stronę http://archive.org/web/ - takie archiwum internetów :p
Zrobiłem mały research - odpalcie po kolei i porównajcie;d
1. http://fcbarca.com
2. http://web.archive.org/web/20051105034337/http://www.fcbarca.com/
3. http://realmadrid.pl
4. http://web.archive.org/web/20051105010843/http://www.realmadrid.pl/
0
@mich_l barca.com dużo się nie zmieniła, za to fioletowa to rewelka!! :D
2
@mich_l Zajrzałem z ciekawości na stronie Realu na komentarze pod newsem o składzie Hiszpanii na baraże eMŚ 2006 i oto jaki komentarz:
"Hiszpania z takim składem i trenerem daleko nie zajdzie. Szególnie dziwi mnie obecność zawodników Liverpolu, no ten Reina jeszcze jako tako, ale Morientes ? Kompletna pomyłka. Żeby tak Vicente Del Bosque chciał poprowadzić tą kadre, wtedy była by szanse na drobre wyniki."
Jakiś gościu trafił wybitnie z VdB, nie tylko były dobre wyniki ale i zajebiście dobre... jednak pomylił się co do Aragonesa bo de facto z nim wygrali ME 2008.
2
@Stinger Wiele ciekawych rzeczy można znaleźć w archiwach:p
0
@mich_l Tak oczywiście ale tą znalazłem przypadkowo, a w zasadzie dzięki temu że akurat podałeś stronę Realu z tamtego czasu.
0
@mich_l Mnie zainteresowała tabela, Osasuna przed Barcą i Realem 0_o
1
@popis1 Kiedyś potęgi La Liga inaczej wyglądały ;d
1
@mich_l Juz szybciej spodziewałbym się Deportivo ktore przecież grało w LM, ale Osasuna? xD