- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 902 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 902 Culés
5
Ja wiem, "miałeś chamie złoty róg...", Valdes, Pedro... psioczyliśmy na nich nie raz, ale oni kawał serducha oddali za te barwy. Oglądałem dziś filmiki ze starszych meczów i wyobrażam sobie jak oni muszą się teraz czuć. My, w całkiem błahych sprawach dnia codziennego wściekamy się, denerwujemy. A wyobrażacie sobie, co musiał czuć Pedro i Valdes patrząc na 0-4 z Realem? Mając w głowie zakaz wstępu do szatni United albo ten burdel w CFC. Kur*a, jaki to musi być ból, mieć świadomość, że na własne życzenie spierdo**ło się sobie karierę a po części też życie. Współczuje im. Jak bym tylko mógł, to bym ściągnął przynajmniej Pedro w zimę. Okej, może nie jest najlepszy ale są rzeczy ważniejsze. Są inne priorytety. Mes Que un club. Te sprawy. Ja zrobiłbym telefon, "Perdito, chcesz wracać? Ok, staniemy na głowie żeby Cię tu znów sprowadzić. Ale zarobki niższe, okej?". Tak bardzo bym chciał, żeby to się stało.
0
@Michal1995 Takie jest już zycie, każdy popełnia błędy których potem żałuje.
2
@Michal1995 Tak tak niestety życie toczy się dalej a Pedro sam chciał odejść by więcej grać pozatym lada dzień dochodzą Atda i Aleix plus pewnie jakiś napastnik na zmianę wypożyczony
3
@Michal1995 Noo tak i do tego Barca blagala VV żeby został A on i tak nie chciał. Dziwne to było. Zmascili sobie życie.
1
@Michal1995 Klub ponad wszystko, jeżeli miałby wrócić za darmo, okej. Ale nie możemy wydawać pieniędzy na piłkarza nam niepotrzebnego.
Valdes chciał większych pieniędzy to teraz ma. A Pedro sam chciał odejść, szkoda że do Autobusów.
4
@Michal1995 O co mają się denerwować?
Bieda im nie grozi i skoro chcieli zmian to mają,nikt ich nie wyrzucał.
Mi nie żal żadnego.
Bardziej szkoda mi "Kowalskiego",który straci niezłą pracę i musi robić za 1000zł na umowie zlecenie.To jest życie codzienne,a nie to,że milionerzy nie grają w piłkę tak jak sobíe wymarzyli.